Adalet Bakanlığı CTE Zabıt Katibi, Mübaşir ve İKM Alımı Mülakat Sonuçlarını Açıklayan Adliyeler

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevlerine sözleşmeli personel alımı kapsamında binlerce aday başvuruda bulunmuşlar ve pozisyonlara göre uygulamalı sınavlara katılmışlardı. Söz konusu uygulamalı sınav sonuçlarının belli olmasının ardından mülakat listeleri yayımlandı. Bu haberimizde sizlere sözleşmeli personel alımı mülakat listelerini açıklayan adliyeleri derledik.

Adalet Personeli 18.07.2018, 19:12 31.01.2019, 22:57
Adalet Bakanlığı CTE Zabıt Katibi, Mübaşir ve İKM Alımı Mülakat Sonuçlarını Açıklayan Adliyeler

Adalet Bakanlığı ile Ceza ve Tevkifevleri için sözleşmeli personel alım ilanları yayımlanmış ve adaylar belirtilen tarihler içerisinde söz konusu bu ilanlara başvuruda bulunmuşlardı. 

Zabıt Katipliği, İcra Katipliği gibi kadrolara başvuruda bulunan adaylar uygulamaları sınavlara katılmışlar, İnfaz Koruma Memurluğu için başvuruda bulunan adaylar ise boy ve kilo ölçümlerine girmişlerdi. Söz konusu bu aşamaların ardından ise mülakat tarihleri belli olmaya başladı. 

MÜLAKAT TARİHLERİNİ AÇIKLAYAN ADLİYELER

Uygulamalı sınavların ardından ise adliyeler kendilerine ait internet siteleri üzerinden yayımladıkları duyurular ile sözlü sınava katılacak adayların sonuçlarını ilan etmeye başladılar. 

Adalet Bakanlığı'nca alım yapılacağı ilan edilen, "Zabıt katibi, icra katibi, şoför, mübaşir, bilgisayar teknisyeni, elektrik teknisyeni, elektronik teknisyeni, klima teknisyeni, erkek- kadın infaz koruma memuru, ceza infaz kurumları zabıt katibi, ceza infaz kurumları aşçı, ceza infaz kurumları bilgisayar teknisyeni, ceza infaz kurumları elektrik teknisyeni, ceza infaz kurumları inşaat teknisyeni, ceza infaz kurumları kaloriferci, ceza infaz kurumları sağlık memuru, ceza infaz kurumları sıhhi tesisat, ceza infaz kurumları şoför" pozisyonları için sözlü sınavlara katılacak adaylara listeleri açıklayan adliyeler ve yayımladıkları duyurulara dair detaylara aşağıda vermiş olduğumuz bağlantılar aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar (11)
vatandaş 1 yıl önce
ne olur sayın bakanım bu yaş sınırı kaldırılsın
karslı 1 yıl önce
adalet bakanlığının bu yaş sınırına bir çözüm bulması gerekir. 35 yaş bizim kaderimiz olmamalı
Merve 1 yıl önce
Merhabalar ikm mülakatına girdim 12 Eylül'de ne zaman açıklanır tahmini bilen var mı
tufan 1 yıl önce
belli̇ olmaz. 2 haftada da açiklanir, 3 ayda da 1 ayda da. yani̇ anlayaciğin canlarinin i̇steyeceği̇ zaman.
Adalet mezunu magduru 1 yıl önce
Adliye alimlarinda adalet bolumu mezunlari icerisinden alim yapilsin artik lutfen
adalet bakanlığı 1 yıl önce
adalet bakanlığının personel alımında 35 yaş sınırının esnetilmesi konusunda bir çalışma yapması gerekiyor
80 1 yıl önce
Malesef bazı adliyelerin başvuruları şeffaf degil.sizden tc nizi isteyip sorgu ekranı çıkıyorsa yuksek puanla ret cevabi alıyorsunuz başvuruyu kaç puanla dahi kapattığı goremuyorsunuz.Adalet isim olarak kalmis .
Melek 1 yıl önce
Tekirdağ mülakat sonuçları açıklandı mı acaba
adem 1 yıl önce
adalet bakanlığının personel alımında yaş sınırını el alması bu konudaki talepleri değerlendirmesi gerekiyor
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın