Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Ücreti Yatırma Süresi Uzatıldı

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda Görevde Yükselme Sınav ücreti yatırma süresinin uzatıldığı ifade edildi.

Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Ücreti Yatırma Süresi Uzatıldı

Adalet Bakanlığının resmi web adresi üzerinden Görevde Yükselme Sınavına ilişkin önemli bir duyuru yayımlandı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda 7 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Görevde Yükselme Sınav ücreti yatırma tarihinin uzatıldığı ifade edildi. Söz konusu duyurunun detayları ise şöyle;

ÜCRET YATIRMA TARİHİ UZATILDI

07 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavına başvuruları kabul edilip sınav giriş ücretlerini yatıramayanlara ilişkin sınav ücreti yatırma süresi 21/09/2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

Görevde Yükselme Sınavı için sınav giriş ücretini ilk kez yatıracak olan adaylar ücretlerini ilgili bankalara “Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve İcra Müdür Yardımcılığına Giriş Sınavı-1.Oturum” olarak yatırması gerekmekte olup, Unvan Değişikliği Sınavı olarak 2.oturuma paralarını yatırmaları durumunda para yatırma işlemi geçersiz sayılacaktır.

Para yatırma işlemini gerçekleştiren adayların, www.meb.gov.tr adresinden başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

DUYURU-2

07 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavına başvuruları kabul edilip sınav giriş ücretlerini yatırdıkları halde www.meb.gov.tr adresinden başvuru işlemini gerçekleştiremeyen adayların başvuru süreleri 21/09/2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE