Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Ücreti Yatırma Süresi Uzatıldı

Adalet Bakanlığı tarafından yapılan duyuruda Görevde Yükselme Sınav ücreti yatırma süresinin uzatıldığı ifade edildi.

Adalet Personeli 19.09.2017, 14:58
Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınav Ücreti Yatırma Süresi Uzatıldı

Adalet Bakanlığının resmi web adresi üzerinden Görevde Yükselme Sınavına ilişkin önemli bir duyuru yayımlandı. 

Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda 7 Ekim 2017 tarihinde gerçekleştirilecek olan Görevde Yükselme Sınav ücreti yatırma tarihinin uzatıldığı ifade edildi. Söz konusu duyurunun detayları ise şöyle;

ÜCRET YATIRMA TARİHİ UZATILDI

07 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavına başvuruları kabul edilip sınav giriş ücretlerini yatıramayanlara ilişkin sınav ücreti yatırma süresi 21/09/2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

Görevde Yükselme Sınavı için sınav giriş ücretini ilk kez yatıracak olan adaylar ücretlerini ilgili bankalara “Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve İcra Müdür Yardımcılığına Giriş Sınavı-1.Oturum” olarak yatırması gerekmekte olup, Unvan Değişikliği Sınavı olarak 2.oturuma paralarını yatırmaları durumunda para yatırma işlemi geçersiz sayılacaktır.

Para yatırma işlemini gerçekleştiren adayların, www.meb.gov.tr adresinden başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

DUYURU-2

07 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olan Görevde Yükselme Sınavına başvuruları kabul edilip sınav giriş ücretlerini yatırdıkları halde www.meb.gov.tr adresinden başvuru işlemini gerçekleştiremeyen adayların başvuru süreleri 21/09/2017 tarihine kadar uzatılmıştır.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Yorumlar (0)