Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi Sözleşmeli Mübaşir ve Zabıt Katipliği Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi, yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli mübaşir ve zabıt katipliği başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu.

Adalet Personeli 20.09.2017, 21:02 08.02.2019, 17:50
Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi Sözleşmeli Mübaşir ve Zabıt Katipliği Başvuru Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi, resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli mübaşir ve zabıt katipliği başvuru sonuçlarını açıkladığını duyurdu.

İZMİR ADLİYESİ MÜBAŞİR VE ZABIT KATİBİ ALIM SONUÇLARI AÇIKLANDI

İzmir Adliyesi'nin internet sayfasından yayımlanan duyuruda, İzmir Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonunca yapılacak olan 20 adet Sözleşmeli Zabıt Kâtipliği ve 10 adet Sözleşmeli Mübaşir alımı için başvuran adayların merkezi sınav puanlarına göre yapılan sıralamaya ilişkin listenin yayımlandığı vurgulandı. 

BUNDAN SONRAKİ SÜREÇLERE İLİŞKİN YAPILACAK İŞLEMLER YAYIMLANDI

Adalet Bakanlığı İzmir Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca, başvuru sonuçları olumlu sonuçlanan adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere ilişkin bilgi verildi. Zabıt Katipliği başvurusunda bulunan adayların uygulamalı sınavlarının 30 Eylül tarihinde yapılacağı açıklanan duyuruda mübaşir kadrolarına başvuran adaylara mülakat başvuruları için gerekli olan evrakların listesi açıklandı. 

Yorumlar (0)