Adalet Bakanlığı'ndan Hâkim ve Savcı Adaylarının Sözlü Mülakatlarına İlişkin Duyuru

Adalet Bakanlığı, 21. dönem adli yargı hakim ve savcı adaylarının sözlü sınavlarına dair bir duyuru yayımladı. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuru metnine söz konusu sözlü sınavlara dair adayların bilmesi gerekenler aktarıldı. Detaylara haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Adalet Personeli 29.08.2018, 00:33 30.01.2019, 21:55
Adalet Bakanlığı'ndan Hâkim ve Savcı Adaylarının Sözlü Mülakatlarına İlişkin Duyuru

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. 

''21. Dönem (2.Grup)Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylarının Sözlü Mülakat Günü, Yeri ve Saatine İlişkin DUYURU'' başlığıyla yayımlanan duyuru metninde söz konusu mülakat hakkında tüm detaylar yer aldı. 

ADALET BAKANLIĞI'NDAN HAKİM SAVCI ADAYLARINA DUYURU

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metninde, meslek öncesi eğitimlerini tamamlayan hakim savcı adaylardan mülakata girmeye hak kazananların sınav bilgileri paylaşıldı. Bu kapsamda hakim savcı adaylarının mülakat tarihlerinin 3 Eylül'de başlayacağı ve 7 Eylül'e kadar devam edeceği ilan edildi. 21. Dönem (2. Grup ) Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylarının mülakatlarının Ankara'da yapılacağının açıkalndığı duyuru metninde ayrıca adayların sözlü sınava hangi gün ve saat kaçta gireceklerine dair detayları bakanlığın internet sayfası üzerinden ulaşabilecekleri aktarıldı. 

Adalet Bakanlığı'nın web sayfası üzerinden yayımlanan duyuru metni; ''Meslek öncesi eğitimlerini tamamlayıp sözlü mülakata katılmaya hak kazanan 21. Dönem (2. Grup ) Adli Yargı Hâkim ve Savcı Adaylarının mülakatı 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Saat 09:00’da Ankara Hâkimevi’nde (Tavuskuşu Sok. No:18 Dikmen / ANKARA) yapılacaktır.''

Yorumlar (0)