Adalet Bakanlığı Taşra Teşkilatı GYS ve Unvan Değişikliği Sınavına Girecek Adaylar Belli Oldu

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünden yayımlanan duyuruda Taşra Teşkilatı Görevde Yükselme Sınavına katılmaya hak kazananların isimlerinin belli olduğu ifade edildi. Bu kapsamda Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

Adalet Personeli 28.03.2018, 15:22 12.02.2019, 07:33
Adalet Bakanlığı Taşra Teşkilatı GYS ve Unvan Değişikliği Sınavına Girecek Adaylar Belli Oldu

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünün resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı.

Yayımlanan duyuruda Adalet Bakanlığı Taşra Teşkilatı Adalet Bakanlığı Taşra Teşkilatına ait, Yazı İşleri Müdürlüğü, İdari İşler Müdürlüğü, Zabıt Kâtipliği ve Şoförlük kadroları için yapılacak görevde yükselme sözlü sınavı ile Tekniker ve Teknisyen kadroları için yapılacak unvan değişikliği sözlü sınavına katılmaya hak kazananların belli olduğu ifade edildi.

Bu kapsamda Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

YAYIMLANAN DUYURU

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuruda "Adalet Bakanlığı Personeli Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Yönetmeliğinin 15 inci Maddesi gereğince yapılan yazılı sınav sonuçlarına göre, Yönetmeliğin 15/A Maddesi uyarınca en yüksek puan alan adaydan başlamak üzere ilan edilen kadro sayısının dört katına giren adaylar sözlü sınava girmeye hak kazanmıştır." ifadelerine yer verildi. Ayrıca Bakanlıktan yayımlanan duyuruda sözlü sınav adresi de belirtildi. Buna göre sözlü sınavlar "ADALET BAKANLIĞI EK BİNA KONFERANS SALONU Milli Müdafaa Caddesi No:22 Bakanlıklar/ANKARA" adresinde yapılacaktır. 

Yorumlar (0)