Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Görevde Yükselme Kura Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan bir duyuru ile Yazı İşleri Müdürlüğü Görevde Yükselme kura sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Görevde Yükselme Kura Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile Yazı İşleri Müdürlüğü Görevde Yükselme kura sonuçlarının belli olduğunu açıkladı.

GÖREVDE YÜKSELME KURA SONUÇLARI AÇIKLANDI

Adalet Bakanlığı'nın internet sayfasında yer alan duyuruda, ''09/10/2016 tarihinde yapılan görevde yükselme yazılı sınavı ile 06/03/2017-07/04/2017 tarihleri arasında yapılan sözlü sınav sonucunda başarılı olarak yazı işleri ve idari işler müdürlüğü kadrolarına atanmaya hak kazanan personelin, 01/08/2017 ve 09/08/2017 tarihlerinde yapılan duyurular ile tercihleri alınmış olup, ilk ve ek yerleştirme işleminde başarı sıralaması ve tercihlerine göre atama işlemi gerçekleştirilemeyen personelin Yönetmeliğin 22 nci maddesi kapsamında başarı sıralamasına göre 17/08/2017 tarihinde kura yöntemi ile yerleştirme işlemleri gerçekleştirilmiş olup ataması gerçekleştirilen personele ilişkin liste aşağıdaki linkte yayınlanmıştır. Ataması yapılan yazı işleri müdürlerine yeni görevlerinde başarılar dileriz.'' ifadeleri kullanıldı. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:11
YORUM EKLE