Adalet Bakanlığına İnfaz Koruma Memuru Alınacak ! İşte Adayların Talepleri

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül yaptığı açıklamalarında infaz koruma memuru alımı yapılacağını açıklamıştı. Peki alımlarla ilgili talepleriniz neler?

Adalet Personeli 24.09.2017, 09:59 08.02.2019, 18:02
Adalet Bakanlığına İnfaz Koruma Memuru Alınacak ! İşte Adayların Talepleri

Geçtiğimiz haftalarda Adalet Bakanı Abdulhamit Gül personel alımlarına ilişkin çeşitli açıklamalarda bulunmuştu. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül açıklamalarında çeşitli kadrolarda istihdam olacağını ifade etti.

"KAMUOYUNA DUYURACAĞIZ"

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül konu ile ilgili açıklamasında "Hem adli personel, hem de cezaevi personeli konusunda ihtiyaçlarımız var. Bu konuda da Maliye Bakanlığımız, Başbakanlığımız ve hükümetimiz ile birlikte yürütülen çalışmaları, en yakın zamanda ihtiyaçlarımızı giderecek şekilde kamuoyuna duyuracağız. 

Hem zabıt katibi adli personeli için, hem de cezaevi personeli için ihtiyaçlarımızı inşallah gidereceğiz. Bu konuda bir istihdam olacaktır." ifadelerine yer verdi. 

İKM ALIMI HAKKINDA TALEPLERİNİZ NELER?

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül tarafından yapılan açıklamaların ardından adaylar infaz koruma memuru alım ilanını beklemeye başladılar. Bunun yanı sıra adaylar sitemize gönderdikleri geri bildirimlerde söz konusu alımlar hakkında taleplerini belirttiler. Kamupersoneli.net olarak İKM alımlarında adayların taleplerini alıyoruz. Sizlerde söz konusu alımlarda genel şartların nasıl olması gerektiğine ilişkin görüşlerinizi belirtmek isterseniz sayfanın alt kısmından yorum yapabilirsiniz. 

Yorumlar (26)
Kemal 2 yıl önce
Uzun bir süredir alım olmuyor , yüklü bir alım olmasını yani en az 5 bin ikm alımı olmasını talep ediyorum.
Gökhan Tuğrul 2 yıl önce
yas sartinin kaldirilmasi gerektigini dusunuyorum.
Dadasim 2 yıl önce
kpss en az 60dan baslasin yas sinirida 35 olsn
Ali 2 yıl önce
yaşı genç olanlara öncelik tanınmalı.bildiğimiz üzere önceki mülakatlara çağırılan adayların en düşük puanı 83 dü kendim gibi 70 puan alanlarında bu mülakatlara katılabilmesini çok isterim bu genç yaşımızda meslek sahibi olmak bizleri çok mutlu edecektir
Hüseyin Buğrahan ARSLAN 2 yıl önce
20 yaş ve üzeri̇ özel güvenli̇k ve koruma özrgün öğreti̇mi̇ bi̇ti̇ri̇renlere önceli̇k veri̇lmeli̇ yaşı küçük olanlar öncelikli olmalı başvuruyu kpss den 72 ve üzeri alanlar yapabilmeli
Sevinç Küçük 2 yıl önce
Infaz koruma memuru alımında lisans ön lisans ve lise duzeyine ayri ayri sayı verilmesini talep ediyorum.Lisans okuyanla lise bitirenin kps sorularinin zorluk düzeyi ayni değil.
Kübra 2 yıl önce
Bayanlarda gardiyanlık için ve polis alımında da boy sınırının esnetilmesi gerekiyor artık bunun yapılması gerektigini düşünüyorum biran önce çok insan bundan dolayı işsiz başvuru bile yapamıyor
Vildan 2 yıl önce
Boy sarti esnetilmeliii
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın