Adalet Bakanlığı'ndan İcra Müdür ve Yardımcıları 2018 Yılı Atama Kararnamesi Duyurusu

Adalet Bakanlığı'ndan İcra Müdür ve Yardımcıları 2018 Yılı Atama Kararnamesi Duyurusu

Adalet Bakanlığı icra müdür ve icra müdür yardımcılarının 2018 yılı atamalarına ilişkin bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda 2018 yılı içerisinde belirtilen kadrolarda yer alan personellerin atama işlemlerine ve atama süreçlerine dair bilgiler yer aldı.

Adalet Bakanlığı Personel İşleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı.

Bakanlık tarafından 'İcra Müdür ve Yardımcılarının 2018 Yılı Atama Kararnamesi Hakkında Duyuru' başlığıyla yayımlanan duyuruda icra müdür ve icra müdür yardımcılarının 2018 yılı atamalarına dair detaylar yer aldı.

ADALET BAKANLIĞI'NDAN İCRA MÜDÜRÜ YARDIMLARI ATAMA KARARNAMESİ

Adalet Bakanlığı Personel İşleri Genel Müdürlüğü'nün yayımladığı duyuruya göre, İcra müdür ve yardımları hakkında 2018 yılında yapılacak olan atamalarda, İcra Müdür ve Yardımcıları ile İcra Katiplerinin Sınav, Sınav Atama ve Nakil Yönetmeliğinin ilgili hükümlerinin haberimizin altında yer alan esaslar çerçevesinde yapılmasının uygun görüldüğü bildirildi. 

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan esaslara göre, 2018 yılı yaz kararnamesinin olağan, mazerete dayalı ve hizmet gereği atamaları kapsayacağı belirtildi. Yayımlanan duyuruda 2018 yılında güz kararnamesinin yayımlanmayacağı da aktarıldı. 

Adalet Bakanlığı Personel İşleri Genel Müdürlüğü web sayfası üzerinden ilgili personellere duyurulan kararnamede ayrıca naklen atanma ve atamalara ilişkin diğer durumlara dair de bilgiler ve yapılması gereken işlemlere dair açıklamalarda bulunuldu. 

ADALET BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYIMLANAN KARARNAME

Kamupersoneli.net - ANKARA


 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum