Ankara Adliyesi ve Batı Adliyesi CTE İKM, Teknisyen, Şoför, Sağlık Memur ve Destek Personeli Alımı Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Ankara Adliyesi, İKM, Teknisyen, Şoför, Sağlık Memur ve Destek Personeli sonuçları açıklandı. Adalet Bakanlığı, Ankara Adliyesi personel alımı sonuçlarına dair yayımlanan duyuru hakkında detaylarını sitemizde okurlarımız için paylaşıyoruz.

Ankara Adliyesi ve Batı Adliyesi CTE İKM, Teknisyen, Şoför, Sağlık Memur ve Destek Personeli Alımı Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Ankara Adliyesi resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı nihai listelerinin yayımlandığını duyurdu. 

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 18/05/2018 tarihli ilanı ile gereğince; Ankara Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığımıza verilen sınav izni ile 277 Ankara Erkek İnfaz ve Koruma Memuru, 14 Ankara Batı Erkek İnfaz ve Koruma Memuru, 73 Ankara Kadın İnfaz ve Koruma Memuru, 1 Süt İşleme Teknisyeni, 4 Şoför, 8 Diğer Sağlık Personeli, 2 Aşçı Destek Personeli, 1 Matbaa Teknisyeni, 2 Elektronik Teknisyeni, 1 Makina Teknisyeni, 5 Sıhhi Tesisat Teknisyeni, 1 Veteriner Sağlık Teknisyeni, 1 Mobilya Tasarım Teknisyeni için Başkanlığımıza kadro izni verilmiştir.

10/09/2018 tarihinde başlayan sözlü sınavlar neticesinde Başkanlığımızca oluşturulan nihai başarı listeleri sonuçları yayınlanmıştır.

Nihai Başarı Listesine göre başarılı olan adaylardan;

1-Öğrenim durumunu gösteren belgenin onaylı örneği (Başvuru sürecinde e-devlet sisteminden öğrenim durumu çıktısı alarak başvurusunu tamamlayan adayların mezuniyet belgesinin aslı veya noter tasdikli suretini Başkanlığımıza sunması gerekmektedir. Aslı gösterilmek suretiyle komisyonlarca tasdik edilmiş belge sureti kabul edilir.)

2-Erkek adayların askerlik durumlarını gösterir belgenin aslı veya onaylı örneği ( belgede askerliğin başlangıç ve terhis tarihlerinin açıkça belirtilmesi gerekmektedir. ) Askerlikten muaf adayların muafiyetlerine ilişkin bilgi ve belgelerin mutlaka askerlik durum belgesi ekine iliştirilerek ( örneğin sağlık nedeniyle askerlikten muaf tutulmuş adaya ait muaf tutulma nedenini gösteren sağlık raporunda getirilmesi gerekmektedir. )

3-Başka kurum veya kuruluşa karşı mecburi hizmetle yükümlü bulunmadığına dair bildirim,

4-Son 3 ay içinde çekilmiş 2 adet biometrik vesikalık fotoğraf, ( Fotoğrafların Devlet Memurları Kılık ve Kıyafet Yönetmeliğine uygun olması gerekmektedir ) (6*9 Ebatlarında)

5-Mal bildirim formu

6-2016 KPSS sonuç belgesinin bilgisayar çıktısı,

7-Şoför adaylarının sürücü belgelerinin onaylı örneği (Komisyonlarca onaylanacaktır )

8-Adaylar içinde kamu kurumunda görev yapan varsa görev yaptığı kurumu gösterir belge

9-Eş beyanı

10- Teknisyenlik kadroları ile Aşçılığa başvuranların mesleki durumlarına ilişkin diploma ve sertifikalarının onaylı sureti ( Aslının getirilmesi ile tarafımızca onaylanması veya aslının suretinin noterlerce tasdik ettirilmesi gerekmektedir)

11- Adlî ve arşiv sicil kaydı ( Evlilik ve boşanma durumunda, evlilik ve kızlık soyadlarında, ad ve soyadı değişikliği durumunda eski ve yeni ad ve soyadlarında ayrı ayrı gösterir şekilde adli sicil kaydı)

12- Adalet Bakanlığı Memur Sınav ve Atama Nakil Yönetmeliğinin Özel Şartlar başlıklı 6‘ncı maddesi hükmünde yer alan “görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmadığını, şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmadığına,“ ibarelerini taşıyan Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü Devlet hastanelerinden alınacak SAĞLIK KURULU RAPORU, Sağlık kurulu raporunda yukarıda altı çizili ibarelerin yer alması gerekmektedir. Bu ibarelerin yer almadığı raporlar kabul edilmeyecektir.,

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 17 Ocak 2019, 21:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ramazan
Ramazan - 6 ay Önce

Cte konya açıklanmadı hâlâ

Harun
Harun - 6 ay Önce

Cte şanlıurfa daha acıklamadı

Teyfik
Teyfik - 6 ay Önce

Bursa ne zaman açıklanacak acaba??

harun
harun - 6 ay Önce

Tokat ikm ne zaman aciklanir

-65
-65 - 6 ay Önce

Van ikm ne zamn açıklanacak? ?

Sdf
Sdf - 6 ay Önce

Van ikm ne zamn açıklanacak? ?

Murat
Murat - 6 ay Önce

3 ay oldu daha aciklamayan iller var