Bartın Adliyesi Sözleşmeli İcra Katibi ve Zabıt Katibi Nihai Başarı Listesi Yayımlandı!

Adalet Bakanlığı Bartın Adliyesi, Zabıt Katibi ve İcra Katibi alımı nihai sonuçlarını açıkladı. Adalet Bakanlığı personel alımı sonuçlarına dair yayımlanan duyuru hakkında detaylarını okurlarımızla paylaşıyoruz.

Bartın Adliyesi Sözleşmeli İcra Katibi ve Zabıt Katibi Nihai Başarı Listesi Yayımlandı!

Adalet Bakanlığı Bartın Adliyesi resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı nihai listelerinin yayımlandığını duyurdu. 

Bartın Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metninde sözleşmeli Zabıt Katibi ve İcra Katibi alımı sözlü sınavları sonucunda başarılı olan adayların listeleri açıklandı. 

BARTIN ADLİYESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Bartın Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve icra katipliği sınavını kazananlara yönelik yayımlanan duyuruda listeler ile beraber adayların bundan sonraki süreçlerde yapacakları işlemlere dair bilgiler verildi. 

Başarılı olanların diploma fotokopileri ile KPSS sonuç belgesinin yanı sıra sertifika veya kurs bitirme belgesi ile sağlık durumlarına yönelik beyanlarını teslim etmeleri gerekiyor.

Ayrıca adli ve arşiv sicil kaydı ile nüfus kayıt örnekleri ve mal bildirimi formlarını Bartın adliyesine göndermeleri gerekmekte.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2019, 20:36
YORUM EKLE