Bir Adliye Personeline Daha Şiddet: Bursa Adliyesinde Görevli Mübaşir Darp Edildi

Bursa adliyesinde görevli olan mübaşirin darp edildiği iddia edildi. Adliye personeline şiddet olayı hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz..

Bir Adliye Personeline Daha Şiddet: Bursa Adliyesinde Görevli Mübaşir Darp Edildi

Sosyal medyada adalet personellerinin buluştuğu bir grupta yapılan paylaşımda bir adliye çalışanın daha darp edildiği iddia edildi. 

Sosyal medyada yapılan bir paylaşımda Adliyede bir sanığın babasının konuştuğu mübaşire kafa attığı ve bundan dolayı mübaşirin yaralandığı iddia edildi. Söz konusu paylaşımda şu ifadelere yer verildi:

YAPILAN PAYLAŞIM

Bursa Adliyesinde duruşma saatini bekleyen sanık tarafından darp edildiği ileri sürülen mübaşir hastaneye kaldırıldı.

İddiaya göre, 26. Asliye Ceza Mahkemesi önünde, karıştığı kavga nedeniyle açılan davanın celsesine katılmak için bekleyen tutuksuz sanık Muhammet Reşit P. (20), yoğunluk yüzünden duruşmanın zamanında yapılmamasına sinirlendi.

Psikolojik tedavi gördüğü öğrenilen Muhammet Reşit P, babasının konuştuğu mübaşir Bekir Yıldız'a kafa attı. Darp sonucu yaralanan Yıldız, adliyedeki ilk müdahalesinin ardından 112 Acil Servis ekibince hastaneye kaldırıldı.

Çevredekilerin olay yerinden uzaklaştırdığı Muhammet Reşit P'nin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE