Bitlis Adliyesi İnfaz Koruma Memuru, CTE, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Bitlis Adliyesi yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı mülakat sınavı tarihlerinin belli olduğunu duyurdu. Bitlis Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metni detaylarıyla alakalı olarak merak edilen tüm detayları paylaşıyoruz.

Adalet Personeli 18.07.2018, 16:43 31.01.2019, 22:58
Bitlis Adliyesi İnfaz Koruma Memuru, CTE, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Adalet Bakanlığı Bitlis Adliyesi sözleşmeli personel alımı mülakatlarıyla alakalı olarak bir duyuru yayımlandı.

Söz konusu yayımlanan Bitlis Adliyesi duyurusu içerisinde İnfaz Koruma Memuru, CTE, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli sözlü sınav tarihlerine yer verildi.

BİTLİS ADLİYESİ MÜLAKAT LİSTELERİNİ AÇIKLADI

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü ve Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünce Komisyonumuza verilen izin doğrultusunda;

1- Erkek ve Bayan İnfaz Koruma Memurluğu için 29/06/2018 tarihinde yapılan boy-kilo ölçüm sonuçlarına göre mülakatlara katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin listeye aşağıdaki linklere tıklanarak ulaşılabilecektir. Listelerde isimlerinin karşısında başarılı-kabul yazan adaylar mülakatlara alınacaktır.

2- Şoför (CTE) sınavı için 06/07/2018 tarihinde yapılan uygulama sınavı sonrası mülakata girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeye aşağıdaki linklere tıklanarak ulaşılabilecektir.

3- Zabıt Katibi ve İcra Katibi için 09/07/2018 tarihinde yapılan uygulama sınavı sonrası mülakata girmeye hak kazanan adaylara ilişkin listeye aşağıdaki linklere tıklanarak ulaşılabilecektir.

4- Sağlık Memuru (CTE) mülakatına hak kazanan adaylara ilişkin listelere aşağıdaki linklere tıklanarak ulaşılabilecektir. Listelerde isimlerinin karşısında başarılı-kabul yazan adaylar mülakatlara alınacaktır.

5-Aşçı mülakatına hak kazanan adaylara ilişkin listelere aşağıdaki linklere tıklanarak ulaşılabilecektir. Listelerde isimlerinin karşısında başarılı-kabul yazan adaylar mülakatlara alınacaktır.

6-Mülakatlar 10/09/2018 tarihinde başlayıp ve devam eden günlerde Bitlis Adalet Sarayı 3. Kat Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığında yapılacaktır.

7-Başarılı adaylar isimlerinin hizasında belirtilen günlerde mülakata alınacaklardır. Mülakata gelmeyen adaylar başka bir günde mülakata alınmayacak olup tüm mazeretler geçersiz sayılacaktır.

8-ZABIT KATİBİ, AŞÇI, İNFAZ VE KORUMA MEMURU (BAYAN-ERKEK), ŞOFÖR (CTE), SAĞLIK MEMURU (CTE), mülakatına girmeye hak kazanan adayların (4 adet) Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formunu (Ek-3) doldurarak ve (4 adet) Vukuatlı Nüfus Kayıt Tablosunu en geç 23 Temmuz 2018 Pazartesi tarihine kadar Başkanlığımıza elden teslim etmeleri veya bulundukları yer Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

9-İCRA KATİBİ Sözlü sınavına girmeye hak kazanan adaylar: 6x9 cm ebadında iki adet fotoğraf, Mal Bildirimi Formu, (Form Aşağıda Ektedir), Arşiv araştırmasına esas olmak üzere ilgilinin fotoğrafını ve imzasını taşıyan Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, (Form Aşağıda Ektedir), Sağlıkla ilgili olarak görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyanı (Beyan Dilekçesi Aşağıda Ektedir),

Adayların en geç 27 Temmuz 2018 Cuma gününe kadar istenilen belgeleri Başkanlığımıza elden teslim etmeleri veya bulundukları yer Cumhuriyet Başsavcılığı aracılığıyla göndermeleri gerekmektedir.

10-Adaylar sözlü mülakata gelirken yanlarında Nüfus Cüzdanlarının bulunması gerekmektedir.

Yorumlar (0)