Bolu CTE İKM, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Mülakat Listesi Yayımlandı

Bolu Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Mülakat listesi hakkında detaylar haberimizde...

Bolu CTE İKM, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Mülakat Listesi Yayımlandı

Bolu Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda CTE infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibimakine teknisyeni, mübaşir, sağlık memuru ve şoför alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi.

YAYIMLANAN DUYURU

İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU BOY KİLO ÖLÇÜMÜNE KATILACAK ADAYLARINDİKKATİNE;

29/06/2018 tarihinde yapılacak olan bayan ve erkek infaz ve koruma memurluğu boy kilo ölçümüne katılacak adayların saat:09:00’da Bolu Adliyesinde hazır bulunmaları, gelirken 4’er adet güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu, 2 adet vukuatlı nüfus kayıt örneği ve nüfus cüzdan fotokopisini yanlarında getirmeleri gerekmektedir.

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü ve Personel Genel Müdürlüğünün Sınav İlanları gereğince personel alımına ilişkin aday tespit listeleri aşağıda listelenmiştir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:34
YORUM EKLE