Alexa
banner634

CTE 3 Bin 611 Personel Alımı Mülakat Listeleri ve Yeri Açıklandı

Adalet Bakanlığı CTE 3 bin 611 personel alımına ilişkin mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ve mülakat yeri bilgisine ilişkin komisyonlar tarafından duyurular yayımlandı.

CTE 3 Bin 611 Personel Alımı Mülakat Listeleri ve Yeri Açıklandı

Adalet Bakanlığı CTE 3 bin 611 personel alımına ilişkin mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ve mülakat yeri bilgisine ilişkin komisyonlar tarafından duyurular yayımlandı.

29 Kasım 2017 Çarşamba 14:54
CTE 3 Bin 611 Personel Alımı Mülakat Listeleri ve Yeri Açıklandı

Adalet Bakanlığı CTE 3 bin 611 personel alımına ilişkin mülakata katılmaya hak kazanan adaylar ve mülakat yeri bilgisine ilişkin komisyonlar tarafından duyurular yayımlandı. 

KADRO DAĞILIMI

Adalet Bakanlığı CTE geçtiğimiz ay 3 bin 611 personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilanda Söz konusu personel alımına başvurular 13 Ekim 2017 tarihinde başlamıştı e 25 Ekim 2017 tarihinde başvurular sona erdi. Söz konusu personel alımında kadro dağılımı "3.222 infaz ve koruma memuru, 89 büro personeli (ceza infaz kurumu katibi), 58 diğer sağlık personeli (sağlık memuru), 91 teknisyen, 75 destek personeli (şoför), 42 destek personeli (aşçı), 34 destek personeli (kaloriferci)" şeklinde belirtilmiştir.

CTE 3 bin 611 personel alımına ilişkin mülakat listeleri ve yeri bilgisi açıklandı. Söz konusu sonuçları ise Malatya Adalet Komisyonu, İzmir Adalet Komisyonu, Samsun Adalet Komisyonu, Kayseri Adalet Komisyonu, Gaziantep Adalet Komisyonu, Ankara Batı Adliyesi, Elazığ Adalet Komisyonu, Bakırköy Adalet Komisyonu olarak belirtilmiştir.

MALATYA ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Malatya Adliyesi tarafından konu ile ilgili olarak bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda "Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu tarafından farklı il ve ilçelerde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak alınacak İNFAZ VE KORUMA MEMURLUĞU için 13-14-15 Kasım 2017 tarihlerinde yapılan BOY KİLO ÖLÇÜM SONUÇLARI ve 20 Kasım 2017 tarihinde yapılan CEZAEVİ KATİPLİĞİ UYGULAMA SINAVI SONUÇLARI ile bütün unvanların (İNFAZ VE KORUMA MEMURU, CEZAEVİ KATİBİ, SAĞLIK MEMURU, KALORİFERCİ, SIHHI TESİSAT TEKNİSYENİ, ELEKTRİK TEKNİSYENİ, AŞÇI) sözlü sınav tarihlerine ilişkin listeler aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan, tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.

Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların isimlerinin karşısında yazan tarih ve saatte KİMLİK BELGELERİ İLE BİRLİKTE Malatya Adliyesinde hazır bulunmaları gerektiği, belirtilen tarih ve saatlerde sözlü sınava gelmeyenlerin mazeretlerinin kabul edilmeyeceği hususları  ihtaren tebliğ olunur.

NOT: Adaylar sözlü sınava ilan edilen listelerdeki sıra numarasına göre alınacağından, gelen adayların listedeki sıra numarasını bilmesi gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.

Mülakat Listeleri İçin TIKLAYIN.

İZMİR ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Konu ile ilgili olarak İzmir Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda "Komisyon Başkanlığımızca  (İzmir Sınav merkezi) tarafından Akhisar, Akşehir, Alanya, Antalya, Aydın, Burdur, Denizli, Dinar, Eskişehir, Fethiye, İzmir, Manisa, Muğla, Ödemiş ve Uşak Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonlarına bağlı ceza infaz kurumlarına personel alımına ilişkin sözlü sınav tarihlerini gösterir listeler ile İnfaz ve Koruma Memurluğu için boy kilo ölçümü sonuçları ekte yayınlanmıştır.

Sözlü sınavına katılacak adayların isimlerinin karşısında yer alan tarih ve saatten 30 dk önce İzmir Adliyesi, İzmir Cumhuriyet Başsavcılığı Toplantı Salonu (A Blok, 2. Kat) önünde nüfus cüzdanları ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir." ifadelerine yer verildi. 

Mülakat listeleri ve yeri için TIKLAYIN.

SAMSUN ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Samsun Adliyesi tarafından da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada sonuçların açıklandığı ve mülakatların ne zaman yapılacağı ifade edildi. Söz konusu duyuruda "25/12/2017 tarihinde saat 08:00 'da başlayacak olan çeşitli unvanlarda ceza infaz kurumlarında çalıştırılmak üzere alınacak personele ilişkin sözlü sınav tarihleri ve belirtilen tarihte sınava girecek olan adaylara ilişkin listeler aşağıda yayınlanmış olup, adayların belirtilen tarihte sınava KİMLİKLERİ İLE BİRLİKTE gelmeleri gerekmektedir.

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneklerini komisyon başkanlığımıza ibraz etmeyenlerin en geç 04/12/2017 tarihinde kadar 4 adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu ile 4 adet Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneğinin en geç 6 ay içerisinde çekilmiş fotoğraflar yapıştırılarak ibraz edilmesi gerekmektedir." ifadelerine yer verildi.


Mülakat listeleri yeri ve tarihi için TIKLAYIN.

KAYSERİ ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLARI

Kayseri Adliyesi tarafından bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada "Kayseri Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonumuza verilen sınav izni doğrultusunda KAYSERİ-YOZGAT-BOĞAZLIYAN ve NEVŞEHİR Ceza İnfaz Kurumlarında görev yapmak üzere uygulamalı sınavları ile boy kilo ölçümleri yapılıp, sözlü sınava kalan adayların sözlü sınav tarihlerine ilişkin listeler aşağıda ayrı ayrı belirtilmiştir.

Sözlü sınava kalan adayların (İnfaz ve Koruma Memurluğu adayları hariç) aşağıda istenilen evrakları en geç 04 Aralık 2017 Pazartesi gününe kadar Kayseri Adalet Komisyonu Başkanlığımıza teslim etmeleri gerekmektedir. (İl dışında bulunan adayların istenilen evrakları mahalli Cumhuriyet Başsavcılıkları veya Adalet Komisyonu Başkanlıkları aracılığıyla Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir.)" ifadelerine yer verildi.

Mülakat listeleri yeri ve tarihi için TIKLAYIN.

GAZİANTEP ADALET KOMSİYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Gaziantep Adliyesinin resmi web adresi üzerinden de bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda "Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından Gaziantep ve Diyarbakır illerinde bulunan Ceza İnfaz Kurumlarında çalışmak üzere sözleşmeli olarak; İnfaz ve Koruma Memuru, Ceza İnfaz Kurumu Katibi, Şoför, Bilgisayar Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni, Sıhhi Tesisat Teknisyeni, Sağlık Memuru, Aşçı ve Kaloriferci unvanlarında yapılacak olan sınavlara başvuruda bulunup, mülakata katılmaya hak kazanan adaylara ilişkin listeler aşağıda ilan edilmiştir. İş bu ilan tebliğ mahiyetinde olup ayrıca posta ile tebliğ yapılmayacaktır.

Mülakata katılmaya hak kazanan adayların, kimlikleri ile birlikte isimlerinin karşısında yazılı tarih ve saatte Gaziantep Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığında hazır bulunmaları gerekmektedir. Mülakata gelmeyen adaylar başka bir günde mülakata alınmayacak olup tüm mazeretler geçersiz sayılacağı hususu ihtaren tebliğ olunur." ifadelerine yer verildi. 

Mülakat listeleri yeri ve tarihi için TIKLAYIN.

ANKARA BATI ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Konu ile ilgili olarak Ankara Batı Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda "T.C. Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünün 27/10/2017 tarihli ve 18514707-929.00.00.00-E.9288/138301 sayılı yazısı ile Komisyon Başkanlığımızca yapılan uygulama ve başvurular sonucu; Mülakata Girmeye Hak Kazanan Adaylara İlişkin Liste (Ek1), Mülakata Girmeye Hak Kazanamayanlara İlişkin Liste (Ek2) Yayınlanmıştır." ifadelerine yer verildi. 

Mülakat listeleri yeri ve tarihi için TIKLAYIN.

ELAZIĞ ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Elazığ Adliyesi tarafından da bir açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada mülakata katılacak adayların listesi sınav yeri bilgisi paylaşıldı. Detaylar için TIKLAYIN.

BAKIRKÖY ADALET KOMİSYONU TARAFINDAN YAYIMLANAN SONUÇLAR

Bakırköy Adliyesinin resmi web adresi üzerinden yayımlanan duyuruda da mülakata katılacak olan adayların isimleri sınav yeri bilgileri belirtildi. Tüm detaylar için TIKLAYIN. 

KAMUPERSPONELİ.NET | ANKARA

►►►2018 KPSS ÖNLİSANS HAZIRLIK İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Yilmaz 2017-11-29 15:36:10

Naa basvuru yapabilirim

banner654

banner631