CTE İnfaz Koruma Memuru (İKM) Alım İlanı Bekleniyor !

Adalet Bakanlığı CTE bünyesinde infaz koruma memuru alımı yapılacak. Söz konusu alım için ilanın yayımlanması bekleniyor.

CTE İnfaz Koruma Memuru (İKM) Alım İlanı Bekleniyor !

Eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ aylar öncesinde yaptığı açıklamasında Adalet Bakanlığı bünyesinde personel alımı yapılacağını açıklamıştı. Eski Bakan Bekir Bozdağ açıklamasında 2017 yılı içinde Adalet Bakanlığında infaz koruma memuru, zabıt katibi ve mübaşir alımı yapılacağını ifade etmişti.

Adalet Bakanlığı bünyesinde adliyelerin zabıt katibi ihtiyacını karşılamak üzere zabıt katibi ve mübaşir alımı yapılacağı ifade edildi. Ayrıca 2017 yılı içinde Adalet Bakanlığı bünyesinde infaz koruma memuru ve şoför alımının yapılacağı da belirtildi. İlanlar beklenirken Adalet Bakanlığı tarafından zabıt katibi, mübaşir ile hakim ve savcı adayı alım ilanları yayımlandı. Bu kapsamda eski Bakan Bekir Bozdağ'ın açıklamalarına istinaden geriye bir tek infaz koruma memuru alımı kaldı. 

İLANLAR BEKLENİYOR

Kamupersoneli.net olarak adayların talepleri doğrultusunda Adalet Bakanlığından ilan yayımlandığını gündeme getirdik. Yine adayların talepleri doğrultusunda Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü infaz koruma memuru alım ilanının yayımlanmasını gündeme getiriyoruz. Konu ile ilgili olarak adaylar sitemize gönderdikleri geri bildirim ve yorumlarda Adalet Bakanlığı zabıt katibi ve mübaşir alım ilanının ardından bir an önce infaz koruma memuru alım ilanının yayımlanmasını talep ediyor. Yetkililerden ilanın ne zaman yayımlanacağına ilişkin ve adayların akıllarındaki soru işaretinin kalkması için bir açıklama yapılmasını talep ediyoruz. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet
Ahmet - 2 yıl Önce

İnsllh uzman erbaş şartı koymazlar..

Ayberk
Ayberk - 2 yıl Önce

Hem mübaşirliğe açıldığı zaman hemde ikmye başvurabiliyor muyuz? Bilgisi olan paylaşırsa sevenirim

ÖMER34
ÖMER34 - 2 yıl Önce

dört gözle bekliyoruz ..