CTE İnfaz Koruma Memuru (İKM) Alım Yapılacak? Adaylar İlan İçin Sabırsız

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde infaz koruma memuru alımı yapılacak. Söz konusu ilan için adaylar sabırsız.

Adalet Personeli 15.09.2017, 10:23 08.02.2019, 16:38
CTE İnfaz Koruma Memuru (İKM) Alım Yapılacak? Adaylar İlan İçin Sabırsız

Bilindiği gibi geçtiğimiz günlerde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül çeşitli açıklamalar yapmış ve personel alımı bekleyen adaylara müjdeli haberi vermişti.

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül açıklamalarında cezaevi personeli ve adliyelere personel alımı yapılacağını ifade etmişti. Bakan Gül'ün personel alımına ilişkin yaptığı açıklamasını kamupersoneli.net olarak ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

"İSTİHDAM OLACAKTIR"

"Hem adli personel, hem de cezaevi personeli konusunda ihtiyaçlarımız var. Bu konuda da Maliye Bakanlığımız, Başbakanlığımız ve hükümetimiz ile birlikte yürütülen çalışmaları, en yakın zamanda ihtiyaçlarımızı giderecek şekilde kamuoyuna duyuracağız. Hem zabıt katibi adli personeli için, hem de cezaevi personeli için ihtiyaçlarımızı inşallah gidereceğiz. Bu konuda bir istihdam olacaktır."

Bu açıklamaların ardından ilan bekleyen adaylara Adalet Bakanı Abdulhamit Gül çalışmaları tamamlamak üzereyiz diyerek bir müjdeli haber daha verdi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ikinci müjdeli haberi bu sefer kendine ait resmi sosyal medya hesabı üzerinden verdi. 

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül konu ile ilgili olarak sosyal medya açıklamasında "Adalet teşkilatımıza cezaevi ve adliyeler için personel alımını yakın zamanda kamuoyu ile paylaşacağız. Çalışmalarımız tamamlanmak üzere." ifadelerine yer verdi. 

ADAYLAR İLAN İÇİN SABIRSIZ

Adalet Bakanlığı personel alımlarına ilişkin henüz bir gelişme olmamakla beraber herhangi bir açıklama bulunmuyor. Adalet Bakanı Abdulhanmit Gül'ün açıklamaları kapsamında Adalet Bakanlığı CTE infaz koruma memuru alım ilanının yakın zamanda yayımlanması beklenmektedir. Söz konusu ilan yayımlandığında veya konu ile ilgili bir açıklama olduğunda ziyaretçilerimizi sitemiz ve mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz.

Adayların taleplerini yaptığımız "Adalet Bakanlığı CTE İnfaz Koruma Memuru (İKM) Alınacak ! Başvuru Şartları Neler?" başlıklı haberimizde belirttik. Sizlerde görüşlerinizi belirtmek ve detayları öğrenmek isterseniz haberimizi inceleyebilirsiniz. Söz konusu haber için TIKLAYIN.

KAMUPERSONELİ.NET | ÖZEL HABER

Yorumlar (3)
Ahmwt 2 yıl önce
Alım felan yok komedi var memur olmak hayal gidin askeri üçrette olsa bi yerden başlayın bu işler boş işler
Kemal 2 yıl önce
Bir an önce yayımlanmasını bekliyorum. Çok uzadı .
Enes 2 yıl önce
82 puan mübaşir olur mu inşAllah İstanbul başvuru yaptım