Diyarbakır Adliyesi İKM, Cezaevi Katipliği ve Mübaşir Alımı Sözlü Sınav Listeleri

Diyarbakır Adliyesi sözleşmeli personel alımı sözlü sınav tarihlerine ilişkin ve İnfaz Koruma Memuru alımı boy ve kilo ölçüm sonuçlarını açıkladı. Adliye tarafından yayımlanan duyuruda ayrıca sözlü sınava katılacak adaylara bazı konularda uyarılar yapıldı.

Adalet Personeli 17.07.2018, 23:07 31.01.2019, 23:03
Diyarbakır Adliyesi İKM, Cezaevi Katipliği ve Mübaşir Alımı Sözlü Sınav Listeleri

Adalet Bakanlığı Diyarbakır Adliyesi sözleşmeli personel alımı sözlü sınavına katılacak adayların listeleri belli oldu. İşte bilinmesi gerekenler;

DİYARBAKIR ADLİYESİ SÖZLÜ SINAV LİSTELERİ

Diyarbakır Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metninde, Erkek İnfaz Koruma Memuru, Kadın İnfaz Koruma Memuru kadroları için boy kilo ölçümüne giren adayların sonuçlarının belli olduğu ilan edildi. Söz konusu duyuruda, Cezaevi Katibi sözlü sınavına katılacak adaylara yönelik yapılan açıklamada ise uygulamalı sınav sonuçların belli olduğu açıklandı. Diyarbakır Adliyesinde Mübaşir, Teknisyen, Sağlık Memuru, Aşçı ve Kaloriferci pozisyonlarına başvuru yapacak adayların da yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi. 

Kurum tarafından yapılan açıklamalarda ayrıca sözlü sınavlara katılacak adayların Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırmasında dikkat etmeleri gereken hususlara dair özel açıklamalarda bulunuldu. Güvenlik formunun 3 kere doldurulacağının açıklandığı uyarı metninde adayların ayrıca formu el yazısı ile doldurmayacakları bildirildi. Söz konusu duyuru metnini sizlere aşağıda aktarıyoruz. 


 

Yorumlar (1)
Kamucu 1 yıl önce
Merhabalar, ben sözlü sınav yerini bulamadım. Bu konuda yardımcı olur musunuz?