Elazığ Adliyesi İKM, Cezaevi Katipliği ve Diğer Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Elazığ Adliyesi resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile İnfaz koruma memurluğu, cezaevi katipliği, sağlık memurluğu ve diğer pozisyonlar için sözlü sınava katılan adayların, mülakat sonuçlarının açıklandığını duyurdu. Yayımlanan duyuruda sözlü sınav sonucuna göre adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verildi.

Adalet Personeli 10.05.2018, 21:45 12.02.2019, 17:07
Elazığ Adliyesi İKM, Cezaevi Katipliği ve Diğer Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Elazığ Adliyesi; Ağrı, Ardahan, Bingöl, Bitlis, Doğubayazıt, Elazığ, Hakkari, Iğdır, Kars, Patnos ve Şırnak Ceza İnfaz Kurumları'nda çalıştırılmak üzere personel alımına ilişkin Elazığ Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığınca yapılan mülakat sınavına katılan adaylara yönelik bir duyuru yayımladı. 

Elazığ Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda, söz konusu mülakat sonuçlarının değerlendirildiği ve başarılı olan adayların açıklandığı belirtildi. 

ELAZIĞ ADLİYESİ MÜLAKAT SONUÇLARINI AÇIKLADI

Söz konusu duyuruda, adayların sözlü sınav sonuçlarına Elazığ Adliyesi'nin resmi internet sitesi üzerinden ulaşabilecekleri aktarıldı. Elazığ Adliyesi ayrıca sözlü sınavlarda başarılı olup atanmaya hak kazanan adayların yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verdi. 

Elazığı Adliyesi başarılı olan adayların, 25 Mayıs tarihine kadar, En son öğrenim durumlarını gösterir belgenin (diploma veya geçici mezuniyet belgesinin) aslı veya noter tasdikli örneği, Sağlıkla ilgili olarak, görevini devamlı yapmaya engel bir durumu olmadığına dair yazılı beyan, İki adet biometrik fotoğraf, Mal bildirim formu, Merkezi Sınav (KPSS) sonuç belgesinin aslı veya bilgisayar çıktısı ve Ceza İnfaz Kurumu Katipliği, Bilgisayar Teknisyenliği, Sıhhi Tesisat Teknisyenliği, Sağlık Memurluğu, Aşçı ve Kaloriferciliği kazananların sertifika veya kurs bitirme belgesi (aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi veya noter onaylı örneği), Cezaevi Şoförlüğünü kazananların ehliyet örneği, Erkek Adaylar için Askerlik durum belgesi, Başka bir kurum veya kuruluşa karşı mecburi hizmetle yükümlü olmadığına dair dilekçe ve Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (2 adet) evraklarını Komisyon Başkanlığına APS posta yolu ile veya elden bizzat teslim etmeleri gerektiğini açıkladı. 

Elazığ Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metni ve sözlü sınav sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Yorumlar (3)
meh 1 yıl önce
Zehir zikkim olsun sizin gibi insanlara milletin hakkini yemeye utanmiyorsunuz sozluden 100 bekliyordum simdi hic bir puan bile yazmiyorlar tamamen torpil neden milleti oralara kadar surunduruyorsunuz Allah sorsun size
ADALET 1 yıl önce
adalet istiyorum çünkü bazı insanlar adaleti sadece bir kelimeden ibaret sayıyorlar
Soner 1 yıl önce
Listelere nasıl ulaşabilirim kaç ile kapatmış bilen var mı