Erzurum CTE Zabıt Katibi, İcra Katibi, İKM ve Destek Personeli Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Erzurum Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı ve infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve destek personeli alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi. Konu hakkında detayları haberimizde okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Erzurum CTE Zabıt Katibi, İcra Katibi, İKM ve Destek Personeli Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Erzurum Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve şoför alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi.

Bu bağlamda Erzurum Adliyesi tarafından başvuru sonuçları hakkında yayımlanan duyurunun detaylarını okuyucularımızla paylaşıyoruz.

İKM HAKKINDA YAYIMLANAN DUYURU

1-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama Sınavına girmeye hak kazanan adayların, ekli listelerde isimlerinin olmaması en geç 29/06/2018 tarihi mesai bitimine kadar Komisyon Başkanlığımız aranarak bilgi verilmesi gerekmektedir.

2-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama sınavlarının tarih ve saatleri ekli listelerde yer alan her adayın isminin karşında belirtilmiştir.

3-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama sınavları Erzurum Adliyesi 1. Kat Toplantı Salonunda yapılacaktır. 
Adres: Yönetim Caddesi Erzurum Adliyesi 1. Kat Toplantı Salonu Yakutiye/Erzurum

4-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama sınavlarına girecek adayların yanlarında Kimlik Kartı getirmeleri mecburidir.

5-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama sınavlarına girecek adaylar listelerde belirtilen aday numaralarını öğrenmeleri sınav işlemlerinin hızlı yürütülmesi açısından önem arz etmektedir.

6-) 06/07/2018 tarihinde yapılacak olan Şoförlük Uygulama Sınavı Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumunda gerçekleştirilecek olup, Şoförlük Uygulamasına girecek Adayların sınav günü 08:30'da Dumlu Açık Ceza İnfaz Kurumuna servis ile gidileceğinden Erzurum Adliyesi Otoparkı önünde hazır bulunmaları gerekmektedir.

7-) İnfaz ve Koruma Memurluğu Boy - Kilo Ölçümü ve Şoförlük Uygulama sınavlarının tamamlanmasına müteakiben Tüm Cezaevi Personel Alımları için (İnfaz ve Koruma Memurluğu, Şoförlük, Sağlık Memurluğuu, Kaloriferci, Et Endüstrisi Teknisyenliği, Metal Teknisyenliği, Sıhhi Tesisat Teknisyenliği, Veterinerlik ve Süt İşleme Teknisyenliği) Mülakata Girmeye Hak Kazananlara İlişkin Listeler ve Sınav Tarihleri en geç 18/07/2018 tarihinde Adliyemiz sitesinde ilan edilecektir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhammed
Muhammed - 13 ay Önce

Boy kilo ölçümüne gderkn hangi belgeler gerekiyor bilen var mı