Gebze Adliyesi Zabıt Katibi ve İcra Katibi Alımı Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Gebze Adliyesi, Zabıt Katibi ve İcra Katibi alımı nihai sonuçlarını açıkladı. Adalet Bakanlığı personel alımı sonuçlarına dair yayımlanan duyuru hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Adalet Personeli 13.10.2018, 11:43 18.01.2019, 21:22 Kerim Solak
Gebze Adliyesi Zabıt Katibi ve İcra Katibi Alımı Sonuçları Açıklandı!

Adalet Bakanlığı Gebze Adliyesi resmi internet sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli personel alımı nihai listelerinin yayımlandığını duyurdu. 

Gebze Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metninde sözleşmeli Zabıt Katibi ve İcra Katibi alımı sözlü sınavları sonucunda başarılı olan adayların listeleri açıklandı. 

GEBZE ADLİYESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI SONUÇLARI AÇIKLANDI

Gebze Adliyesi Adliyesi Sözleşmeli Zabıt Katipliği ve icra katipliği sınavını kazananlara yönelik yayımlanan duyuruda listeler ile beraber adayların bundan sonraki süreçlerde yapacakları işlemlere dair bilgiler verildi. 

Bu kapsamda adayların 4 adet güvenlik soruşturması, arşiv araştırması formunu (bilgisayarda doldurularak, ayrı ayrı  her birine resim yapıştırılmak ve imzalanmak sureti ile)

Ayrıca 4 adet nüfus cüzdan fotokopisini  en geç 20.07.2018 mesai saati bitimine kadar Gebze Adalet Komisyonu Başkanlığı'na şahsen teslim etmeleri veya APS ile  göndermeleri gerekiyor.

Yorumlar (0)