HSK 2019 Yılı Nisan Ayı Terfi Sonuçları Açıklandı! Hâkimler Ve Savcılar Kurulu Terfi Sonuçları

HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz'dan yeni bir açıklama geldi. Yılmaz açıklamasında; "138 Adli Yargı, 9 İdari Yargı ve 71 Cumhuriyet Savcısının mesleğin birinci sınıfına ayrılmasına karar verildi" dedi ve HSK Nisan ayı terfi sonuçları açıklandı... İşte Hâkimler Ve Savcılar Kurulu Terfi Sonuçları sorgulama ekranı.

HSK 2019 Yılı Nisan Ayı Terfi Sonuçları Açıklandı! Hâkimler Ve Savcılar Kurulu Terfi Sonuçları

Hâkimler Ve Savcılar Kurulu Başkanvekili Mehmet Yılmaz, Hâkimler Ve Savcılar Kurulu 2 Dairesi'nin 2019 Nisan ayına ilişkin terfi çalışmasının bugün tamamlandığını açıkladı.

Mehmet Yılmaz kişisel Twitter hesabı üzerinden açıklaamda bulundu ve;

"HSK İkinci Dairesi; 1699 (Adli) 473 (İdari)Yargı Hakimi ile 981 Cumhuriyet Savcısını kapsayan 2019 (Nisan) Terfi çalışmasını bugün sonuçlandırdı.

Terfi çalışmaları sonunda; emsalleri arasında mesleğin birinci sınıfına ayrılacak şekilde temayüz ettikleri kanaatine varılan 138 Adli Yargı, 9 İdari Yargı ve 71 Cumhuriyet Savcısının mesleğin birinci sınıfına ayrılmasına karar verildi." dedi.

TERFİ SONUÇLARINA: "//www.hsk.gov.tr/DuyuruOku/1332_nisan-2019-terfi-sonuclari.aspx" WEB ADRESİNDEN ERİŞİM SAĞLAYABİLECEKSİNİZ

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE