İstanbul Adliyesi Zabıt ve İcra Katipliği ile Mübaşir Alımı Mülakatlarına Katılacak Adayları Açıkladı

İstanbul Adliyesi yayımladığı bir duyuru ile çeşitli pozisyonlarda yapılacak olan sözleşmeli personel alımları için sözlü sınavlara katılacak adayları açıkladı.

Adalet Personeli 18.07.2018, 22:10 31.01.2019, 22:57
İstanbul Adliyesi Zabıt ve İcra Katipliği ile Mübaşir Alımı Mülakatlarına Katılacak Adayları Açıkladı

Adalet Bakanlığı İstanbul Adliyesi yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli Zabıt Katibi, İcra Katibi, Mübaşir ve Teknisyen alımı sözlü sınavlarına katılacak adayların belli olduğunu ve bu adayların sözlü sınav öncesinde yapmaları gereken işlemlere dair bilgiler verdi. 

İstanbul Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru metninde, sözlü sınavlara katılacak adayların istenilen evrakları ilan edilen tarihe kadar getirmeleri gerektiğini bildirdi. İşte yayımlanan duyuruya dair detaylar,

İSTANBUL ADLİYESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI MÜLAKAT LİSTELERİ

İstanbul Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruya göre adaylardan talep edilen evraklar şunlar; 2 Adet Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu ( Form bilgisayarla doldurularak 2 nüsha hazırlanması ve bilgilerin doğru olduğunun bildirildiği kısmın aday tarafından imzalanması gerekmektedir. Söz konusu forma resim yapıştırılmalı kesinlikle zımba veya tel kullanılmamalıdır. Komisyon Başkanlığımızca onaylanacak olup herhangi bir kişi veya kuruma onaylatılmayacaktır.), 2 Adet Kimlik Fotokopisi ( A4 kağıdına ayrı ayrı olacak şekilde ), 

Adayların bu evrakları 1 Ağustos 2018 tarihine kadar İstanbul Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığına teslim etmeleri gerektiği bildirildi. Söz konusu duyuruda ayrıca sözlü sınavlara katılacak adayların mülakat tarihlerine dair de bilgiler paylaşıldı. 

Yorumlar (1)
Kübra 1 yıl önce
Burda mübasirliginde açıklandığı söyleniyor ama sistemde görünmüyor yada ben göremiyorum nasıl bakıcam arkadaşlar çağlayana başvurmuştum.