İstanbul Bakırköy Adliyesi İKM, Şoför ve Sağlık Memuru Mülakat Listeleri Açıklandı

İstanbul Bakırköy Adliyesi sözleşmeli personel alımı mülakat sonuçlarını açıkladı. Yayımlanan duyuru metnine dair detayları siz okuyucularımıza haberimizde aktarıyoruz.

Adalet Personeli 17.07.2018, 22:59 31.01.2019, 23:03
İstanbul Bakırköy Adliyesi İKM, Şoför ve Sağlık Memuru Mülakat Listeleri Açıklandı

Adalet Bakanlığı İstanbul Bakırköy Adliyesi resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Bakırköy Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda, sözleşmeli personel alımı mülakat sınavlarına girecek adayların mülakat listelerinin belli olduğu duyuruldu. 

Kurum tarafından yayımlanan duyuru metninde adaylara ayrıca mülakat tarih ve yerlerine dair bilgiler verildi. İşte söz konusu duyuru ve detayları

BAKIRKÖY ADLİYESİ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI MÜLAKAT TARİHLERİ

Adalet Bakanlığı İstanbul Bakırköy Adliyesi'nce ilan edilen duyuruya göre, İnfaz Koruma Memuru, Şoför, Sağlık Memuru, Aşçı ve Teknisyen alımı için başvuruda bulunan adyaların başvuru sonuçlarının belli olduğu ve sözlü sınavlara katılacak adayların açıklandığı bildirildi. 

Bakırköy Adliyesi'nin web sayfasından yayımlanan bilgilendirme duyurusunda ise, ''Bakırköy Ceza İnfaz Kurumu için Sözleşmeli (657/4B) İnfaz Koruma Memuru, Şoför, Sağlık Memuru, Aşçı ve Teknisyen alımlarına ilişkin sözlü sınav listeleri aşağıdaki şekildedir, ilanen duyurulur.'' ifadeleri kullanıldı. 

Yorumlar (0)