Karaman Adliyesi CTE Zabıt Katibi, İKM ve Destek Personeli Alımı Mülakat Listesi Yayımlandı

Karaman Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda CTE infaz koruma memuru, zabıt katibi ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Mülakat listeleri hakkında detayları okuyucularımızla paylaşıyoruz...

Karaman Adliyesi CTE Zabıt Katibi, İKM ve Destek Personeli Alımı Mülakat Listesi Yayımlandı

karaman Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve yayımlanan duyuruda zabıt katibi, infaz koruma memuru ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi.

Konu ile ilgili olarak Karaman Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda infaz koruma memuru, zabıt katibi, elektronik teknisyenliği, sağlık memuru ve şoför alımı mülakat listesinin yayımlandığı belirtildi.

YAYIMLANAN DUYURU

İnfaz koruma memuru alımı başvuru sonuçları hakkında yayımlanan duyuruda ise şu ifadelere yer verildi:

İnfaz ve Koruma Memurluğu için boy-kilo ölçümüne girmeye hak kazananların (KABUL) boy-kilo ölçümü 29 Haziran 2018 Cuma günü saat 09:00'dan itibaren yapılacaktır. Adayların belirtilen gün ve saatte Karaman Adliyesinde kimlikleri ile birlikte hazır olmaları gerekmekte olup ayrıca adliye gelirken 4 adet kimlik fotokopisi, 4 adet adli sicil kaydı ve 4 adet vukuatlı nüfus kayıt tablosu ile Arşiv Araştırma Formu'ndan 4 adet bilgisayar üzerinden doldurulup getirilmesi gerekmektedir.

NOT: Evli olan bayan adayların evlenmeden önceki soyadları ile de adli sicil kaydından 4 adet getirmesi gerekmektedir. Ayrıca E-Devlet üzerinden alınan belgeler kabul edilmeyecektir..

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:29
YORUM EKLE