Kayseri Adliyesi Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Alımı Mülakata Katılacaklar Belli Oldu

Kayseri Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda icra katibi, zabıt katibi ve destek personeli alımı mülakat bilgisinin yayımlandığı belirtildi. Detaylar haberimizde...

Adalet Personeli 19.07.2018, 17:45 31.01.2019, 22:53
Kayseri Adliyesi Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Alımı Mülakata Katılacaklar Belli Oldu

Kayseri Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda icra katibi, zabıt katibi ve destek personeli alımı kılavye sınavlarının sonuçlarındırıldığı ve mülakat bilgisinin paylaşıldığı ifade edildi.

Bu konu hakkında Kayseri Adliyesi tarafından yayımlanan duyurunun detaylarını kamupersoneli.net olarak okuyucularımızla paylaşıyoruz.

YAYIMLANAN DUYURU

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğünce açılan personel alım sınavı ile ilgili Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği uygulamalı (klavye) sınavı ile şoför uygulama (direksiyon) sınavları Komisyonumuzca yapılmıştır.

Aşağıda belirtilen sınavlarda, sözlü sınava katılmaya hak kazanan adaylar belirtilmiştir. Adayların, listelerde belirtilen sözlü sınav günü sınav saatinden en az 1 saat önce Kayseri Adliyesi Adalet Komisyonu Başkanlığında (1. kat E blok) nüfus kimlikleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir. Adaylara ayrıca yazılı bildirim yapılmayacaktır. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan Zabıt Katipliği ve İcra Katipliği adayları HARİÇ Mübaşir, Şoför, Aşçı, Bilgisayar- Elektrik- Elektronik-Klima Teknisyenliği adaylarından istenilen belgeler:

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliğinin 12 nci maddesine uygun olarak bilgisayar ortamında doldurulacak 4 adet ARŞİV ARAŞTIRMASI FORMU (imzalanıp fotoğraf yapıştırılacaktır.)

İlandaki genel şartların e) bendi gereğince (657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı dahil herhangi bir hastalığı bulunmamak) Sağlık Beyanı

Askerlik durumunu gösterir belge

Vukuatlı nüfus kayıt tablosu (4 adet) (Evli adaylar kızlık soyadına göre de alınacaktır) (E-devletten alınabilir)

Nüfus Cüzdanı fotokopisi (4 Adet)

Adli Sicil Kaydı (4 Adet) (Evli adaylar kızlık soyadına göre de alınacaktır) (E-devletten alınabilir)

Adayların, istenilen belgeleri en geç 20 Temmuz 2018 Cuma gününe kadar Komisyon Başkanlığımıza getirmeleri veya APS ile Komisyon Başkanlığımıza göndermeleri gerekmektedir.

Yorumlar (0)