29 Haziran 2018 Cuma 13:56
Kayseri CTE İKM, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Alımı Mülakat Listeleri Yayımlandı
Kamu Personeli

Kayseri Adliyesinin resmi web adresi üzerinden yeni bir duyuru yayımlandı ve infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Söz konusu Kayseri Adliyesi tarafından yayımlanan duyuru içerisinde yer alan detaylara göre mülakat listelerine yer verildi.

YAYIMLANAN DUYURU

1) Zabıt Katipliği uygulama sınavı 09/07/2018 Pazartesi günü saat: 09.00 'da Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi'nde (Kayseri Adliyesi Yanı) yapılacak olup, sınava katılacak adayların saat :08.00'de nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

Zabıt Katipliği uygulama sınavına katılacak adayların sınav giriş belgelerini Komisyonumuzdan 03-06 Temmuz tarihleri arasında almaları gerekmektedir. (Başvurularda eksik resim ibraz eden adayların yanlarında 1 adet resim getirmeleri gerekmektedir.)

(İl dışından sınava katılacak adayların sınav giriş belgeleri uygulama sınavının yapılacağı 09/07/2018 tarihinde saat:08:00'da dağıtılacaktır.)

2)İcra Katipliği uygulama sınavı 09/07/2018 Pazartesi günü saat: 09.00 'da Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi'nde (Kayseri Adliyesi Yanı) yapılacak olup, sınava katılacak adayların saat :08.00'de nüfus cüzdanları ve sınav giriş belgeleri ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İcra Katipliği uygulama sınavına katılacak adayların sınav giriş belgelerini Komisyonumuzdan 03-06 Temmuz tarihleri arasında almaları gerekmektedir. (Başvurularda eksik resim ibraz eden adayların yanlarında 1 adet resim getirmeleri gerekmektedir.)

(İl dışından sınava katılacak adayların sınav giriş belgeleri uygulama sınavının yapılacağı 09/07/2018 tarihinde saat:08:00'da dağıtılacaktır.)

3)Şoför uygulama sınavı 06/07/2018 Cuma günü saat 09.00'da Kayseri Adliyesinde yapılacak olup, sınava katılacak adayların saat:08.00'de nüfus cüzdanları ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

4)Mübaşir, Aşçı, Teknisyen (Bilgisayar-Elektronik-Elektrik-Klima (İklimlendirme ve Soğutma) ünvanlarında sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listeleri aşağıda belirtilmiştir.

Tüm unvanlar için sözlü sınav tarihleri ayrıca ilan edilecektir.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü'nce ilan edilen ünvanlara ilişkin sınavlar:

1)İnfaz ve Koruma Memurluğu (Kadın) ünvanında boy ve kilo ölçümü 29/06/2018 Cuma günü saat 10.00'da Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi'nde (Kayseri Adliyesi Yanı) yapılacak olup, boy ve kilo ölçümüne katılacak adayların saat: 09.00'de nüfus cüzdanları ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

2)İnfaz ve Koruma Memurluğu (Erkek) ünvanında boy ve kilo ölçümü 29/06/2018 Cuma günü saat 14.00'da Kayseri Bölge Adliye Mahkemesi'nde (Kayseri Adliyesi Yanı) yapılacak olup, boy ve kilo ölçümüne katılacak adayların saat:13.30'de nüfus cüzdanları ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

İnfaz ve Koruma Memurluğu (Erkek ve Kadın) ünvanındaki adayların boy ve kilo ölçümüne gelirken aşağıda belirtilen evrakların eksiksiz olarak getirilmesi gerekmektedir.

a)Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formu (4 adet)

b)Vukuatlı nüfus kayıt tablosu (4 adet) (Evli adaylar kızlık soyadına göre de alınacaktır) (E-devletten alınabilir)

c)Nüfus Cüzdanı sureti (4 Adet)

d)Adli Sicil Kaydı (4 Adet) (Evli adaylar kızlık soyadına göre de alınacaktır) (E-devletten alınabilir)

Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırma Formu bilgisayar ortamında eksiksiz doldurulup fotoğraf yapıştırılacak alt taraftaki onaylayacak kısmı boş kalacaktır.

3)Şoför uygulama sınavı 06/07/2018 Cuma günü saat 09.00'da Kayseri Adliyesi'nde yapılacak olup, sınava katılacak adayların saat:08.00'de nüfus cüzdanları ile birlikte sınav yerinde hazır bulunmaları gerekmektedir.

4)Sağlık Personeli ve Elektrik Teknisyenliği ünvanlarında sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların listeleri aşağıda belirtilmiştir.

Tüm unvanlar için sözlü sınav tarihleri ayrıca ilan edilecektir.

KamuPersoneli.net

Not: Aktif kaynak linki kullanarak haberlerimizden alıntı yapabilirsiniz

Son Güncelleme: 12.02.2019 20:35
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Mehmet 2018-06-29 17:34:28

İsim listesi nerede arkadaş? Ayrıca kayseri adliyesi nin sayfasında ilan felan yok bugün boy ölçümü nasıl ve neye göre yapıldı nasıl bir iş bu ya