Malatya Adliyesi İKM Alımı Sözlü Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu yayımladığı bir duyuru ile infaz koruma memurluğu, sağlık memurluğu, teknisyenlik için sözlü sınava giren adayların, sınav sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Söz konusu sınav sonucu listelerine ve adayların bundan sonraki süreçlerde yapmaları gereken işlemlere dair detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Adalet Personeli 08.05.2018, 23:42 12.02.2019, 17:00
Malatya Adliyesi İKM Alımı Sözlü Sınav Sonuçlarını Açıkladı

Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu kendisine ait internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. 

Yayımlanan duyuruda, Adalet Bakanlığı'nca çeşitli pozisyonlarda alım yapılacağı açıklanan kadrolar için sözlü sınava giren adayların, sözlü sınav sonuçlarının incelendiği ve başarı listesinin belli olduğu duyuruldu. Söz konusu duyuruda ayrıca adayların teslim etmeleri gereken evraklara ilişkin de bilgiler verildi. 

MALATYA İKM SONUÇLARI AÇIKLANDI

Malatya Adli Yargı İlk Derece Mahkemesi Adalet Komisyonu Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuruda adayları sözlü sınav sonuçlarını TC kimlik numarası ile sözlü sınava katıldıkları mahal ve unvan üzerinden sorgulama yaparak öğrenebilecekleri açıklandı. 

Ataması yapılan adayların 23 Mayıs tarihine kadar aşağıda yer alan işlemleri yapmaları gerektiği bildirildi. 

1- Sağlık Bakanlığına bağlı tam teşekküllü devlet hastanelerinden alacakları görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı-vücut sakatlığı ile özürlü olmadığını; şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engellerinin bulunup bulunmadığına ilişkin sağlık kurulu raporu,

2-En son öğrenim durumlarını gösterir öğrenim(diploma, geçici mezuniyet belgesi vs.) belgesi (aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi veya noter onaylı örneği),

3-Ceza İnfaz Kurumu Katipliğini kazananların sertifika veya kurs bitirme belgesi (aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi veya noter onaylı örneği),

4-Mal bildirim formu 

5-İki adet biometrik fotoğraf,

6-Askerlik durum belgesi (askerlik şubesi veya e-devlet üzerinden alınacaktır.),

7-Başka bir kurum veya kuruluşa karşı mecburi hizmetle yükümlü olmadığına dair dilekçelerinin

Komisyon Başkanlığımıza APS posta yolu ile veya elden bizzat teslim edilmesi gerekmektedir. İş bu ilan sınav sonucuna ilişkin tebliğ mahiyetinde olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacağı hususu ihtar olunur. 

Yayımlanan duyuruda ayrıca adaylara yönelik bir uyarıda bulunuldu. Yayımlanan uyarıda, ''Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü personel alımı ile ilgili birden fazla mahale başvuru yapanların, tercih yaptığı her bir mahal için listeden ayrı ayrı sorgulama yapması gerekmektedir.'' ifadeleri kullanıldı. 

Yorumlar (9)
sahi 1 yıl önce
87 ile beni elediniz yerimi Alan torpilli beyler hakkim helal degildir bilesiniz
Merve 1 yıl önce
Yine torpilin dibine vurulmuş tamam emeğe saygınız yokta Allahtan da mı korkmadınız
Elif 1 yıl önce
Neden.milleti mülakata çağırıyorlar zaten alacakları belli torpillin dibine vuruyolar
Ali 1 yıl önce
Adı adalet mis böyle adaletin
Mehmet 1 yıl önce
Çok şükur kazanmisim.
Mehmet ali 1 yıl önce
Çok şükur kazanmisim.
Veli 1 yıl önce
Referans olduğu halde başarısız elemişler.Soruların hepsinde doğru cevap verdim.Anlamış değilim.
İLGİNÇ 1 yıl önce
sonuç sayfasi kaldirildi anlayamiyorum nasil bi̇r i̇şti̇r
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın