Rize CTE İKM, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Alımı Mülakat Listeleri Yayımlandı

Rize Adliyesi tarafından bir duyuru yayımlandı. Yayımlanan duyuruda infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı ifade edildi. Konu ile ilgili olarak detaylar haberimizde...

Rize CTE İKM, Zabıt Katibi, İcra Katibi ve Destek Personeli Alımı Mülakat Listeleri Yayımlandı

Rize Adliyesinin resmi web adresi üzerinden bir duyuru yayımlandı ve infaz koruma memuru, zabıt katibi, icra katibi ve destek personeli alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

Rize Adliyesi tarafından yayımlanan duyuruda infaz koruma memur, zabıt katibi, aşçı, sağlık memuru alımı mülakat listelerinin yayımlandığı ifade edildi.

YAYIMLANAN DUYURU

1-  Başvurusu kabul edilip listede isimleri belirtilen  adayların 29/06/2018 cuma günü, saat: 09:00 'da boy ve kilo ölçümü için Rize Adliyesi giriş kat idare mahkemesi duruşma salonu önünde hazır bulunmaları,

2- Sözleşmeli infaz ve koruma memuru adaylarının (erkek-bayan) güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması formunu (ek-7) bilgisayar ortamında doldurarak, vukuatlı nüfus kayıt örneği ile birlikte, boy- kilo ölçümünün yapılacağı tarihte adalet komisyonu başkanlığımıza teslim etmeleri gerekmektedir.

3- Rize Adalet komisyonu için ilan edilen sözleşmeli zabıt katibi ve icra katibi unvanı için başvuruda bulunan adaylar için uygulama (klavye) sınavı 09/07/2018 pazartesi günü saat 09:00 Rize Adliyesi giriş kat idare mahkemesi duruşma salonu önünde hazır bulunmaları ilan olunur.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2019, 20:32
YORUM EKLE
YORUMLAR
fatma
fatma - 10 ay Önce

merhabalar yeni katip adayı olarak buraya yazıyorum sözlü sınava girdiğimiz 8 gün oldu sözlü sınav puanları ne zaman açıklanır bilgisi olan var mı ?