Yeni Açılan Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Atamaları Yapıldı

Adalet Bakanlığı CTE yeni açılacak olan ceza infaz kurumların personel planlamalarının yapıldığını duyurdu. Bakanlık tarafından yayımlanan duyuruda planlaması yapılan personel listesi ile bu personellerin bundan sonraki süreçlerde yapacakları işlemlere dair bilgiler verildi.

Adalet Personeli 08.11.2018, 18:40 17.01.2019, 22:19
Yeni Açılan Ceza İnfaz Kurumlarına Personel Atamaları Yapıldı

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü resmi internet sitesi üzerinden yayımladığı bir duyuru ile yeni açılacak olan ceza infaz kurumların personel planlaması atama sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. 

Adalet Bakanlığı tarafından yayımlanan duyuru metni ve detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

ADALET BAKANLIĞI TARAFINDAN YAYIMLANAN DUYURU

Adalet Bakanlığı CTE duyurusunda, İskilip (Çorum) Açık, İslahiye (Gaziantep) T Tipi Kapalı ve Açık, Türkoğlu (Kahramanmaraş) 2 Nolu L Tipi Kapalı ile Yalvaç (Isparta) T Tipi Kapalı ve Açık Ceza İnfaz Kurumlarının personel ihtiyacının karşılanması amacıyla ilgili bakanlık personellerinden naklen atama başvuru alındığını duyurdu. 

Yapılan bu başvuruların ilgili hükümler gereğince değerlendirildiğini bildiren Adalet Bakanlığı 646 (altıyüzkırkaltı) personelin naklen atanmalarının gerçekleştirildiği açıklandı. Ataması yapılan personellerin yerleştirme sonuçlarına dair yapılan açıklamada personelimizin çalıştığı kurum, atandığı kurum ve atamaya esas puanını gösterecek şekilde ilan edilmiştir, ifadeleri yer aldı. 

Yorumlar (1)
Serap 9 ay önce
İkm sonuçları ne zaman açıklanacak peki bilgi verirmisiniz?