MEB'den Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) resmi sitesinden, Adalet Bakanlığı Personeli için yapılacak olan ve darbe girişimi nedeniyle ertelenen Görevde Yükselme Sınavı hakkında bilgilendirme yapıldı.

Adalet Personeli 18.07.2016, 17:34 18.07.2016, 17:37
MEB'den Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

 Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı Duyurusu

 Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı için herhangi bir tarih verilmedi. 18.07.2016 tarihli duyuruda "17.07.2016 tarihinde yapılması gereken Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme Sınavı ise daha sonraki bir tarihte gerçekleştirilmek üzere ertelenmiştir." denildi. Detaylar geldikçe siz değerli ziyaretçilerimizi bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Bilindiği gibi 17.07.2016 tarihinde yapılacak olan Adalet Bakanlığı görevde yükselme sınavı bölücü terör örgütü FETÖ/PDY'nin darbe girişimi nedeniyle ertelenmişti. MEB'den yapılan duyuruyla sınavın ileri bir tarihe alındığı bildirildi.  Tarih ile ilgili duyuru yapıldığında sizleri bilgilendireceğiz.

Kamupersoneli.net | Ankara

Yorumlar (2)
tenten 3 yıl önce
Ne olacak şimdi bu sınavın her şeyi hazır milli eğitim 24 temmuz uygun diyor sınav belgelerini bile hazırlıyor. Adalet bakanlığı çok uzak bir zaman sonra yapılacağını söylüyor. Eğer 2-3 ay gibi bir süre sonra yapılırsa bu sınava giren ve kazanacak olan insanların hak mahrumiyeti nasıl ödenecek acaba? Çok uzun zaman sonrasına ertelenecek ise 80 tl başvuru paramızı versinler
zeynep 3 yıl önce
Milli eğitim bakanlığının kendi bünyesindeki sınav tarihi ne zaman olucak acaba?