1800 Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Şekli

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ederken 1800 temizlik personeli alımı için başvurular alınmaya başlandı. Konu ile ilgili olarak söz konusu personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. İşte detaylar...

1800 Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Şekli

Kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden memur personel alımları yapılıyor. Özel sektör işletmelerine de yine İŞKUR aracılığıyla personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlar açık iş ilanları bölümünden tüm meslek gruplarını kapsayacak şekilde yayımlanmaktadır. Yayımlanan ilanlar kapsamında 1800 temizlik personeli alımı yapılacağı ifade edildi. 

Şuanda yaklaşık 45 bin kişilik personel alım ilanı, ilgili sayfa üzerinden kamuoyuna duyurulmakta, adayların başvuruları alınmaktadır.

GENEL ŞARTLAR

Bu ilanlara başvurmayı düşünen adayların; en az ilkokul mezunu olması, temizlik malzemeleri ve gereçlerinin kullanımını biliyor olması, mesleki tecrübe sahibi olması, sorumluluk bilinci yüksek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, görevini devamlı yapmasına engel rahatsızlığı bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösteriyor olması, kendisine verilecek temizlik odaklı görevleri zamanında ve titizlikle yerine getirebilecek olması gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, dilerlerse online olarak açık iş ilanları bölümünden dilerlerse de şahsen müracaat edip İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapabilirler.

Başvurularda adayların mutlaka ilan numarasını not etmelerini ve bu şekilde müracaat etmelerini önermekteyiz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu nokta önem arz etmektedir. Başvurular öncesinde mutlaka üye profilinizde yer alan özgeçmiş ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Aksi halde mağduriyetler yaşanabilmekte, ilan şartlarına uymayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilememektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
LLLL
LLLL - 3 ay Önce

İşkur temizlik işçisi

Fatma
Fatma - 2 ay Önce

Temizlik

Zeynep
Zeynep - 3 ay Önce

Temizlik

Filiz
Filiz - 3 ay Önce

Temizlık işcisı

Ümran alver karabulut
Ümran alver karabulut - 3 ay Önce

Temizlik işçisi

engin
engin - 3 ay Önce

temızlık

BÜLENT
BÜLENT - 3 ay Önce

temizlik işçisi

BÜLENT
BÜLENT - 3 ay Önce

işkur temizlik işçisi