1800 Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Şekli

Türkiye İş Kurumu Genel Müdürlüğü aracılığı ile ilanlar yayımlanmaya devam ederken 1800 temizlik personeli alımı için başvurular alınmaya başlandı. Konu ile ilgili olarak söz konusu personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden yapılacak. İşte detaylar...

1800 Temizlik Personeli Alımı Yapılıyor ! İşte Başvuru Şekli

Kamu kurumlarına ve bağlı kuruluşlarına İŞKUR üzerinden memur personel alımları yapılıyor. Özel sektör işletmelerine de yine İŞKUR aracılığıyla personel alımları gerçekleştirilmektedir. Bu ilanlar açık iş ilanları bölümünden tüm meslek gruplarını kapsayacak şekilde yayımlanmaktadır. Yayımlanan ilanlar kapsamında 1800 temizlik personeli alımı yapılacağı ifade edildi. 

Şuanda yaklaşık 45 bin kişilik personel alım ilanı, ilgili sayfa üzerinden kamuoyuna duyurulmakta, adayların başvuruları alınmaktadır.

GENEL ŞARTLAR

Bu ilanlara başvurmayı düşünen adayların; en az ilkokul mezunu olması, temizlik malzemeleri ve gereçlerinin kullanımını biliyor olması, mesleki tecrübe sahibi olması, sorumluluk bilinci yüksek olması, askerlik hizmetini tamamlamış olması, görevini devamlı yapmasına engel rahatsızlığı bulunmuyor olması, takım çalışmasına yatkın olması, dış görünüşüne ve mesai saatlerine özen gösteriyor olması, kendisine verilecek temizlik odaklı görevleri zamanında ve titizlikle yerine getirebilecek olması gibi şartlar aranmaktadır.

BAŞVURU ŞEKLİ

İlanlara başvuru yapmak isteyen adaylar, dilerlerse online olarak açık iş ilanları bölümünden dilerlerse de şahsen müracaat edip İŞKUR il ve ilçe müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapabilirler.

Başvurularda adayların mutlaka ilan numarasını not etmelerini ve bu şekilde müracaat etmelerini önermekteyiz. Mağduriyet yaşanmaması adına bu nokta önem arz etmektedir. Başvurular öncesinde mutlaka üye profilinizde yer alan özgeçmiş ve iletişim bilgilerinizin güncel olduğundan emin olunuz. Aksi halde mağduriyetler yaşanabilmekte, ilan şartlarına uymayan adayların başvuruları değerlendirme sürecine dahil edilememektedir.

Yorumlar (13)
LLLL 8 ay önce
İşkur temizlik işçisi
Fatma 8 ay önce
Temizlik
LLLL 8 ay önce
İşkur layla
Zeynep 8 ay önce
Temizlik
Filiz 8 ay önce
Temizlık işcisı
Ümran alver karabulut 8 ay önce
Temizlik işçisi
engin 8 ay önce
temızlık
BÜLENT 8 ay önce
temizlik işçisi
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın