Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Adnan Menderes Üniversitesi, ilgili fakültelerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

Akademik Personel Alım İlanları 22.09.2017, 01:00 08.02.2019, 17:54
Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Adnan Menderes Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile ilgili fakültelerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını açıkladı. İlana göre,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR VE BAŞVURU EVRAKLARI

1-Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracak adaylar, anabilim dallarını belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı suretini, Doçentlik belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına teslim edeceklerdir.

2-Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvurdukları, Anabilim Dallarını ve sınava girmek istedikleri yabancı dili belirten dilekçelerine, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı sureti, iki adet fotoğraf ve lisans-yüksek lisans-doktora diplomalarının tasdikli örneği, Adnan Menderes Üniversitesi Akademik Değerlendirme puan bildirim formunu bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı, başvurdukları Fakülte Dekanlığına/Yüksekokul Müdürlüğüne teslim edeceklerdir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Başvuru süresi ilanın yayın tarihinden itibaren 15 (on beş) gün olup başvurular şahsen yapılacak, posta ile yapılacak başvurular kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Yorumlar (0)