banner731

Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Aksaray Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı.

Akademik Personel Alım İlanları 05.08.2017, 01:51 07.02.2019, 16:58
Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Aksaray Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan akademik personel alım ilanında yer alan kadrolar, adaylarda aranan şartlar ve diğer detayları aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

* Adaylar, web sayfasında yayınlanan “Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine” göre düzenleyecekleri, Profesör kadroları için 6 takım dosyayı, Doçent kadrosu için ise 4 takım dosyayı ikişer vesikalık resim ve imzalı dilekçe ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadroları için ise 4 takım dosyayı ikişer resim ve imzalı dilekçe ile birlikte ilgili Fakülte Dekanlıklarına/Yüksekokul Müdürlüklerine teslim edeceklerdir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan akademik personel alım ilanına başvurular ilanın yayımlanma tarihi itibariyle 15 gün içerisinde yapılacaktır. 

Yorumlar (0)