Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Aksaray Üniversitesi 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun ilgili maddeleri ile 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesine göre öğretim üyesi alımı yapacağını açıkladı.

Aksaray Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Aksaray Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan akademik personel alım ilanında yer alan kadrolar, adaylarda aranan şartlar ve diğer detayları aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

* Adaylar, web sayfasında yayınlanan “Öğretim Üyeliğine Atanma Dosyası Hazırlama Rehberine” göre düzenleyecekleri, Profesör kadroları için 6 takım dosyayı, Doçent kadrosu için ise 4 takım dosyayı ikişer vesikalık resim ve imzalı dilekçe ile birlikte Personel Daire Başkanlığına, Yardımcı Doçent kadroları için ise 4 takım dosyayı ikişer resim ve imzalı dilekçe ile birlikte ilgili Fakülte Dekanlıklarına/Yüksekokul Müdürlüklerine teslim edeceklerdir. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. 

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan akademik personel alım ilanına başvurular ilanın yayımlanma tarihi itibariyle 15 gün içerisinde yapılacaktır. 

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 16:58
YORUM EKLE