Amasya Üniversitesi öğretim üyesi personel alımı yapıyor! Akdemik personel alımı başvuru şartları

Amasya Üniversitesi öğretim üyesi personel alımı ile ilgili ilan yayımladı. Amasya Üniversitesi Öğretim görevlisi olarak 7 personel alımı yapacağını duyurdu. Akademik personel alımı için başvuru detayları ve başvuru şartları bu haberde!

Amasya Üniversitesi öğretim üyesi personel alımı yapıyor! Akdemik personel alımı başvuru şartları

Amasya Üniversitesi Rektörlüğü tarafından öğretim üyesi 7 personel alımı yapılacağını duyurdu. Akademik personel alım ilanı ile ilgili yayımlanan ilana göre başvurular 13.03.2019'da başlayıp, 27.03.2019 mesai bitimine kadar devem edecek. 

Amasya Üniversitesi öğretim üyesi akademik personel alımı ile ilgili yayımlanan resmi ilan şöyle;

AMASYA ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu’nun 31. maddesi, 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesi ile 09.11.2018 tarih ve 30590 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanan Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Sınavlarına İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliği’nin ilgili maddeleri uyarınca Öğretim Görevlisi alınacaktır.
İlanımıza https://www.amasya.edu.tr/ adresinden ulaşılabilir.
NOT : Adaylar aynı ilan dönemi içerisinde özel şartlarını taşıdığı sadece bir ilana başvurabileceklerdir. Birden fazla ilana başvurusu bulunduğu tespit edilen adayların başvurusu iptal edilecektir.

Ön değerlendirme tarihi 01.04.2019

Sınav giriş tarihi 04.04.2019

Sınav sonuç tarihi açıklama tarihi 08.04.2019

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 17:30
YORUM EKLE