Anadolu Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

Anadolu Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor!

Anadolu Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu. İlana göre,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL ŞARTLAR VE BAŞVURU EVRAKLARI

* Profesör, doçent ve yardımcı doçent adayların, dilekçelerine (Profesör kadrosuna başvuranlar başlıca araştırma eserini dilekçelerinde belirteceklerdir.) 2 adet fotoğraf, öğrenim belgesi, askerlik durumlarını gösteren belge, özgeçmişlerini, profesör adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 6 adet dosyayı, doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 14. maddesinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı ve yardımcı doçent adaylarının Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 7. ve 8. maddelerinde yazılı bilgi ve belgeleri kapsayan 4 adet dosyayı da ekleyerek, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurularını yapabilecekler.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan ilana başvurular ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılabilecektir.

* İlan metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 18:21
YORUM EKLE