Bartın Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bartın Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilan ile ilgili detaylar haberimizde...

Akademik Personel Alım İlanları 03.10.2017, 00:42 08.02.2019, 18:26
Bartın Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı

Bartın Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 

Bartın Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanı ile ilgli detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Yardımcı Doçent

GENEL ŞARTLAR

* Yabancı ülkelerden alınan diplomaların Üniversitelerarası Kurulca denkliğinin onaylanmış olması gerekmektedir. 

* Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşımaları gerekmektedir. 

* Müracaat eden adayların Bartın Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Ölçütleri Yönergesinde belirtilen koşullara uyup uymadığı oluşturulacak Komisyonlar tarafından incelenecek olup, bu inceleme sonucunda aranan koşulları taşıdığı tespit edilen adayların başvuruları kabul edilecektir. 

* Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak ve ataması yapılmış olanlar ise iptal edilecektir. 

* Adaylar ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilirler. 

* Bakanlar Kurulu Kararları ve mahkeme kararlarınca terör örgütü olarak kabul edilmiş olan FETÖ/PDY, PKK ve DAEŞ başta olmak üzere tüm terör örgütleriyle herhangi bir irtibatı veya iltisakı bulunmamak. 

* Yapılacak arşiv araştırması ve resmi güvenlik soruşturması sonucunda şüpheli ya da sakıncalı halleri bulunmamak. 

* Adaylar ilana başvurularını belirtilen süre içerisinde belirtilen birimlere yapacak ve evraklarını teslim edeceklerdir. Postadaki gecikmeler kabul edilmeyeceği gibi istenilen belgelerin bir tanesi eksik olması halinde de müracaatlar kabul edilmeyecektir.

*  Adayların bütün yayın dosyalarında yüksek lisans tezi, doktora tezi, özgeçmiş ve yayın listesi ile öğrenim belgeleri bulunacaktır. 

* Herhangi bir kamu kurumunda çalışanlar (daha önce çalışıp ayrılmış dahi olsalar) çalıştıkları kurumdan alacakları onaylı hizmet belgesini müracaat belgelerine ekleyerek ibraz edeceklerdir. Üniversitemizde görevli personelin yapacağı başvurularda hizmet belgesi, adli sicil belgesi ve askerlik durum belgesi istenilmemektedir. 

* Yardımcı Doçent kadrosuna başvuran adaylar için yapılacak dil sınavının yeri, tarihi ve saati bilahare Üniversitemiz web sayfasında duyurulacaktır.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan akademik personel alım ilanına başvurular ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılacaktır. 

Yorumlar (0)