Boğaziçi Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Boğaziçi Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

Akademik Personel Alım İlanları 05.10.2017, 00:12 08.02.2019, 18:35
Boğaziçi Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacağını Açıkladı!

Boğaziçi Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını açıkladı. 

Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanan personel alım ilanı detaylarını siz ziyaretçilerimize aşağıda aktarıyoruz. 

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Doçent

* Yardımcı Doçent

GENEL ŞARTLAR VE BAŞVURU EVRAKLARI

* Doçent kadrosuna başvuracak adayların; özgeçmişlerini, bilimsel yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönetimlerinde devam eden ve biten doktora ve yüksek lisans çalışmalarını, araştırma faaliyetlerinin kurumsallaştırılmasına katkılarını, araştırma ve eğitim faaliyetlerine üniversite dışından sağladığı kaynakları, üstlendiği idari görevler ile ilgili bilgileri kapsayan ve belgeleyen (4 nüsha) dosya ile Boğaziçi Üniversitesi Rektörlüğü'ne başvurmaları gerekiyor.

* Yardımcı Doçent kadrosuna başvuracak adayların ise; özgeçmişlerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını, kongre ve konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları kapsayan ve belgeleyen dosya ile (4 nüsha) ile birlikte ilgili birimlere başvurmaları gerekiyor.

BAŞVURU SÜRECİ

* Boğaziçi Üniversitesi tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına başvurular, ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içinde yapılacaktır.

Yorumlar (0)