Çankırı Karatekin Üniversitesi öğretim üyesi personel alımı yapacak! 47 akademik personel alım ilanı yayımlandı

Çankırı Karatekin Üniversitesi 47 öğretim üyesi personel alımı yapacak! 47 Akdemik personel alımı başvuruları bugün başladı. Çankırı Karatekin Üniversitesi'nin yayımladığı öğretim üyesi personel alımı için yapılacak başvurular 27 Mart tarihinde sona eriyor. Üniversite Personel alımı başvuru detayları ve aranan şartlar bu haberde..

Çankırı Karatekin Üniversitesi öğretim üyesi personel alımı yapacak! 47 akademik personel alım ilanı yayımlandı

Çankırı Karatekin Üniversitesi kendi bünyesinde kadrosuna almak üzere 47 öğretim üyesi personel alımı yapacak!.. 

Çankırı Karatekin Üniversitesi akademik kadrosuna katmak üzere, doktor öğretim üyesi, doçent ve profesör kadrolarında ders vermek üzere 47 öğretim görevlisi alınacak.

Bugün başlayan başvurular 27 Mart tarihinde sona erecek. Adaylar ilan edilen kadroların sadece 1 tanesine başvurabilicek eğer birden fazla başvuru yaparlarsa başvuruları geçersiz sayılacak.

Müracaatlar şahsen yapılacak , adayın noter aracılığıyla vekalet verdiği kişi tarafından yapılan müracaatlar da kabul ediliyor. Posta ile yapılan, eksik ve onaysız belgelerle yapılacak müracaatlar ile süresi içinde yapılmayan müracaatlar kabul edilmeyecek.

Profesör kadrosu için adaylardan istenen belgeler

1. Başvuracakları Anabilim Dalını Belirten Dilekçe ve Akademik Personel Başvuru Formu (Dilekçe ile Akademik Personel Başvuru Formu bu ilanın sonunda yer almaktadır.)

2. Fotoğraf (2 adet)

3. Özgeçmiş,

4. Lisans, yüksek lisans, doktora ve doçentlik belgeleri (Yurt dışından alınan diploma var ise, Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı'nca verilen Denklik Belgesi) (Kare Kod veya Kontrol Numarası olmayan belgelerin Aslı veya Onaylı Sureti Aslı veya Onaylı Sureti),

5. Başlıca Araştırma Eserinin Belirtildiği Bilimsel Çalışma ve Yayın listesi,

6. Puanlama tablosu (Puanlama Tablolarını İndirmek İçin Tıklayınız) Çankırı Karatekin Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönergesi’nde ki formata uygun. (Yönergeyi İndirmek İçin Tıklayınız)

7. Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmış yada halen çalışmakta olanlar için hizmet belgesi (Kurum dışından başvuran adaylardan) (Onaylı),

8. Nüfus cüzdan fotokopisi,

9. Erkek adaylar için askerlik durum belgesi (Kare Kod veya Kontrol Numarası olmayan belgelerin Aslı veya Onaylı Sureti Aslı veya Onaylı Sureti),

10. KPDS/ÜDS/YDS veya Eşdeğerliliği YÖK Tarafından Onaylanan Yabancı Dil Sınavına İlişkin belge. (Varsa)

11. Dosyadaki etkinliklerini içeren CD. (Yukarıda istenilen bilgi ve belgeleri içeren CD 6 dosyada da olacaktır.)

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2019, 22:13
YORUM EKLE