Çukurova Üniversitesi akademik personel alımı başvuru ilanı! 7 Öğretim üyesi alımı yapılacaktır

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü tarafından öğretim üyesi akademik personel alımı için yeni iş ilanı yayımladı. Yapılan açıklamada 7 öğretim üyesi alınacaktır. Akademik personel alım ilanları kapsamında Devlet Personel Başkanlığı tarafından ilana göre öğretim üyesi alımı başvuruları bugün başlamış olup 5 Haziran 2019 tarihinde sona ermektedir. Üniversite bünyesi kadrosuna alınacak personel alımı için yayınlanan genel şartlar ve başvuru detayları bu haberimizde yer almaktadır.

Çukurova Üniversitesi akademik personel alımı başvuru ilanı! 7 Öğretim üyesi alımı yapılacaktır

Çukurova Üniversitesi yeni akademik personel alımı için iş ilanı yayımladı. Yapılan iş ilanına göre, doçent ve prof. olmak üzere 7 öğretim üyesi alımı gerçekleşecektir. Personel alımı, Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme-Atama İlkeleri ve Uygulama Esaslarına göre yapılacaktır.

Çukurova Üniversite Rektörlüğü tarafından resmi olarak yapılan öğretim üyesi alımı için yayımlanan iş ilan şöyle;

Üniversitemiz birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu'na göre aşağıda belirtilen anabilim dallarına Öğretim Üyesi alınacaktır.

Bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 (on beş) gün içerisinde ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir. Başvurular 2547 sayılı Kanun'un ilgili maddeleri ve kanunda belirtilen Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ile Üniversitemizin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca onaylanan Çukurova Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Yükseltme-Atama İlkeleri ve Uygulama Esaslarına göre yapılacaktır.

İLAN DETAYLARI İÇİN BURAYI TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)