Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Detaylar haberimizde...

Dokuz Eylül Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu. 

Yayımlanan ilan ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör

* Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

Profesör kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, Doçentlik Belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini, başlıca araştırma eserini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) nüsha dosyayı ekleyerek; Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na, başvurmaları gerekmektedir.

Doçent kadroları daimi statüde olup, başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı ekleyerek Doçentlik Belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte, Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığı’na, başvurmaları gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan ilana başvurular ilanın yayımlanma tarihinden itibaren 15 gün içerisinde yapılacaktır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:16
YORUM EKLE