DPB'de Yayımlandı: Atatürk Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu. Adaylarda aranan genel şartlar ve diğer detaylar haberimizde...

Akademik Personel Alım İlanları 11.09.2017, 09:09 08.02.2019, 16:21
DPB'de Yayımlandı: Atatürk Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapıyor

Atatürk Üniversitesi, Devlet Personeli Başkanlığı (DPB) resmi internet sitesinde yayımladığı bir ilan ile 25 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar:

Alım Yapılacak Kadro

* Profesör (1 Kişi)

* Yardımcı Doçent (24 Kişi)

Adaylarda Aranan Şartlar

* Profersörlüğe başvurcak adaylar;  dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, doçentlik belgesi, doçentlik yabancı dil belgesi, lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgeleri, nüfus cüzdan fotokopisi ve iki adet fotoğrafla birlikte 6 takım dosyayı teslim edeceklerdir. Ayrıca, “Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği”nin 17. maddesi gereğince yayın listelerinde başlıca araştırma eserlerini belirteceklerdir.

* Yardımcı Doçentliğe başvurcak adaylar; Dilekçe, özgeçmiş, yayın listesi, nüfus cüzdan fotokopisi, askerlik belgesi, öğrenim belgeleri ve 2 adet fotoğraf 4 takım dosya halinde yayınları ile ilgili birimlere müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Süreci

* Atatürk Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvuru yapacak olan adaylar başvurularını 11 Eylül 2017 ile 26 Eylül 2017 tarihleri arasında gerçekleştirebilecekler.

Yorumlar (0)