Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alım ilanı DPB'de yayımlandı. Akademik personel alımları ve memur alımı haberlerinin merkezi kamupersoneli.net adresinden detayları öğrenebilirsiniz.

Akademik Personel Alım İlanları 24.05.2016, 17:41 29.01.2019, 17:10
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı

 Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı yapacak. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü'nden çıkılan ilana göre üniversite'nin SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU, MAHMUDİYE ATÇILIK MESLEK YÜKSEKOKULU ve Ziraat Mühendisi'nde görevlendirilmek üzere akademik personel alımı yapılacak. Söz konusu alım hakkında duyuru YÖKSİS ve Devlet Personel Başkanlığı (DPB) resmi internet sayfasından da yayımlandı. Eskişehir Üniversitesi Akademik Personel alımı için  başvuruda bulunacak adayların minimum ALES puanının 70 olması, YDS ve Dengi puanların minimum 50 olması gerekiyor. Başvuruda bulunacak adaylardan 657 sayılı DMK'nın 48'inci maddesindeki belirtilen şartları taşıması gerekiyor. Detayları ve çok daha fazlasını ilgili ilan dosyasından öğrenebilirsiniz.Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Akademik Personel Alımı Başvurular

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nin personel alımı için başvuru işlemleri 24 Mayıs 2016 tarihinde başladı.Başvurular 8 Haziran 2016 tarihine kadar ilgili birimlere yapılabilecek.

Yorumlar (0)