Gazi Üniversitesi 43 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

Gazi Üniversitesi yayımladığı bir ilan ile ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere öğretim üyesi alımı yapacağını duyurdu.

Gazi Üniversitesi 43 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

Gazi Üniversitesi ilgili birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu ve 657 Sayılı DMK 48. Maddesi hükümleri dâhilinde Öğretim Üyesi alınacağını açıkladı. 

Gazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile ilgili detaylar şu şekilde,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Profesör, Doçent, Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR VE BAŞVURU EVRAKLARI

* Profesör kadrolarına başvuracak adaylar; daimi statüde görev yapacak olup adayların Personel Dairesi Başkanlığına şahsen verecekleri başvuru dilekçesi ve ekinde yer alan; Özgeçmiş, Yayın Listesi, (2) iki adet fotoğraf,  Nüfus cüzdanı sureti, Doçentlik belgesi, Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygunluk beyan formu. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar, çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini sunmaları zorunludur. Adayların ayrıca özgeçmiş, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet dosyayı Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

* Doçent kadrolarına başvuracak adaylar; daimi statüde görev yapacak olup adayların Personel Dairesi Başkanlığına şahsen verecekleri başvuru dilekçesi ve ekinde yer alan; Özgeçmiş, Yayın Listesi, (2) iki adet fotoğraf,  Nüfus cüzdanı sureti, Doçentlik belgesi, Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygunluk beyan formu. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar, çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini sunmaları zorunludur. Adayların ayrıca özgeçmiş, doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) adet dosyayı Gazi Üniversitesi Rektörlüğü Personel Dairesi Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

* Yardımcı Doçent kadrolarına başvuracak adayların başvuru dilekçesi ve ekinde yer alan; Özgeçmiş, Yayın Listesi, (2) iki adet fotoğraf, Nüfus cüzdanı sureti, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesi, Yabancı Dil Belgesi, Akademik Yükseltilme ve Atanma Kriterleri Yönergesine uygunluk beyan formu. Herhangi bir kamu kuruluşunda çalışanlar çalıştığı kurumdan alacakları onaylı ayrıntılı hizmet belgesini sunmaları zorunludur. Adayların ayrıca özgeçmiş, yayın listesi, doktora belgesi, bilimsel çalışma ve yayınlarının tamamını kapsayan 4 (dört) adet dosyayı ilgili Birimin Dekanlık/Müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 19:51
YORUM EKLE