Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Gazi Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını açıkladı. Yayımlanan ilan ile ilgili detaylar haberimizde...

Gazi Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Gazi Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan fakültelerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

Gazi üniversitesi tarafından yayımlanan ilan ile ilgili detayları aşağıda aktarıyoruz.

ALIM YAPILACAK KADRO

* Öğretim Üyesi

GENEL AÇIKLAMALAR

* 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak, Öğretim üyesi dışındaki öğretim elemanı kadrolarına yapılacak atamalarda ALES'ten en az 70.0 puan almış olmak, Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen merkez yabancı dil sınavından (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezince (ÖSYM) yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS))puan veya eşdeğerliği ÖSYM tarafından kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak,, Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir.

BAŞVURU EVRAKLARI

* Başvuru Formu, Özgeçmiş, Askerlik Belgesi, Nüfus Cüzdan Fotokopisi, Mezuniyet Belgesi, Fotoğraf, ALES Belgesi, Doktora Mezuniyet Belgesi, Hizmet Belgesi

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan akademik personel alım ilanı için son başvuru tarihi 08.09.2017olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:14
YORUM EKLE