Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Gebze Teknik Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile öğretim görevlisi alımı yapacağını açıkladı.

Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Alım İlanı

Gebze Teknik Üniversitesi, Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yayımladığı bir ilan ile öğretim görevlisi alımı yapacağını açıkladı. İşte detaylar, 

ALIM YAPILACAK KADRO

* Yardımcı Doçent

GENEL AÇIKLAMALAR

* Söz konusu kadrolar süreli statüde olup, 2547 sayılı Kanun’un 23. maddesinde belirtilen şartlar ile “Gebze Teknik Üniversitesi Öğretim Üyesi Kadrolarına Atamalarda ve Akademik Yükseltmelerde Aranan Asgari Koşullar”a haiz adayların, başvuracakları Anabilim Dalı ve başlıca araştırma eserini belirttikleri müracaat dilekçelerine özgeçmişlerini, diplomalarını, AYDEK başvuru sonucunu, 1 (bir) adet fotoğraflarını, nüfus cüzdan suretlerini, bilimsel yayınlarını, kongre-konferans tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları ve eğitim-öğretim faaliyetlerini kapsayan 4 (dört) nüsha dosyayı Temel Bilimler Fakültesi Dekanlığına teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan ilana son başvuru tarihi 05.09.2017 olarak açıklanmıştır.

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2019, 18:11
YORUM EKLE