Giresun Üniversitesi 23 öğretim üyesi alımı ilanı yayınlandı

Giresun Üniversitesi 23 öğretim üyesi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden 6 Aralık 2016 tarihinde yayınlandı. İşte başvuru şartları ve detaylar...

Akademik Personel Alım İlanları 06.12.2016, 00:27 01.02.2019, 18:22
Giresun Üniversitesi 23 öğretim üyesi alımı ilanı yayınlandı

 Giresun Üniversitesi 23 öğretim üyesi alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı resmi internet sitesinden 6 Aralık 2016 tarihinde yayınlandı. İşte başvuru şartları ve detaylar...

Alım yapılacak personel sayısı: 23 öğretim üyesi alımı yapılacak.

Aranılan şartlar:

- 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunun 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26 ncı maddelerinde belirlenen asgari koşulları sağlamış olmak
- 657 sayılı DMK'nın 48. maddesindeki şartları taşımak

PROFESÖR kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması, doktora ve doçentlik belgesi (1 takım noterden tasdikli), başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı (1 adette CD halinde) ekleyerek, Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.


DOÇENT kadrosuna başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması, doktora belgesi ve doçentlik belgesi(1 takım noterden tasdikli), yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı (1 adette CD halinde) ekleyerek, Üniversitemiz Personel Dairesi Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Doçent kadrosuna; Profesörler müracaat edemezler.

YARDIMCI DOÇENT kadrolarına başvuracak adayların; başvurdukları birim, bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı örneği, lisans/yüksek lisans diploması ve doktora belgesi (1 takım noterden tasdikli), varsa yabancı dil sınav sonuç belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı (1 adette CD halinde) ekleyerek ilgili birime şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Yardımcı Doçent kadrosuna; Doçentler müracaat edemez.

Ayrıca üniversite tarafından yabancı dil sınavı yapılacaktır. Yardımcı doçent kadroları için yapılacak yabancı dil sınavından en az 60 puan almış olmak gerekmektedir.

Başvuru tarihi ve yeri: Giresun Üniversitesi 23 öğretim üyesi alımı ilanı için başvurular bugün başladı ve 20 Aralık 2016 tarihinde sona erecek. Başvurular gereken bilgiler tamamlandıktan sonra Giresun Üniversitesi Personel Daire Başkanlığı'na şahsen yapılabilecektir.

 

Yorumlar (0)