Hakkari Üniversitesi İç Denetçi personel alımı yapacaktır! Son başvuru 05 Nisan 2019

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi 2 personel alımı yapacaktır!.. Hakkari Üniversitesi, 5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca iç denetçi personel alımı iş ilanı yayımladı. Personel alımı ile ilgili yayımlanan iş ilanına göre; Adayların; 22.03.2019 ila 05.04.2019 tarihlerinde Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Peki iç denetleyici personel alımı başvuru şartları nelerdir?.. Personel alımı ilan başvuru detayları bu haberde..

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi personel alımı yapacaktır! Son başvuru 05 Nisan 2019

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi 2 personel alımı yapacaktır! Personel alımı ile ilgili yayımlanan iş ilanına göre; Adayların; 22.03.2019 ila 05.04.2019 tarihlerinde Hakkari Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Peki iç denetleyici personel alımı başvuru şartları nelerdir?.. İşte yanıtı..

Hakkari Üniversitesi İç Denetçi personel alımı ile ilgili Rektörlükten yapılan resmi iş ilanı şöyle;

HAKKARİ ÜNİVERSİTESİ REKTÖRLÜĞÜNDEN

5018 Sayılı Kamu Yönetimi ve Kontrol Kanunu hükümleri uyarınca Üniversitemize aşağıda adedi ve kadro derecesi belirtilen İÇ DENETÇİ alınacaktır.

GENEL ŞARTLAR:

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen şartları taşımak.

ÖZEL ŞARTLAR:

a) Maliye Bakanlığı İç Denetim Koordinasyon Kurulu tarafından düzenlenen Kamu İç Denetçi Sertifikasına sahip olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar müracaatlarını aşağıda belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitemiz Rektörlük, Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

BAŞVURU TARİHLERİ:

İLK BAŞVURU TARİHİ: 22.03.2019
SON BAŞVURU TARİHİ: 05.04.2019

BAŞVURULARININ DEĞERLENDİRİLMESİ VE SONUÇLARI:

İlan edilen kadro sayısından fazla başvuru olması halinde Rektörlüğümüzce kurulacak komisyon tarafından yapılacak değerlendirme neticesinde atanmaya hak kazanan adaylar www.hakkari.edu.tr adresinden ilan edilecektir. Bu ilan tebliğ mahiyetinde olacağından, ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Atanmaya hak kazanan adayların atamaya esas belgeleri tamamlamak suretiyle Rektörlüğümüz Personel Daire Başkanlığına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU İÇİN İSTENEN BELGELER:

Nüfus Kimlik Fotokopisi

Özgeçmiş

Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge.

Kamu İç Denetçi Sertifikası aslı veya onaylı sureti (Ancak istenilen belgenin aslının getirilmesi halinde belgenin fotokopisi aslına uygunluğu kontrol edildikten sonra kurumumuzca tasdik edilecek ve belgenin aslı sahibine iade edilecektir.)

—2 adet Fotoğraf.

Adres: Hakkari Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı /MERKEZ/HAKKARİ

Yorumlar (0)