Harran Üniversitesi 11 Akademik Personel Alımı İlanı

Harran Üniversitesi Akademik Personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı İnternet sitesinde yayımlandı. Başvuru şartları ve daha fazlası kamu haber merkezinde..

Akademik Personel Alım İlanları 10.06.2016, 11:00 29.01.2019, 20:42
Harran Üniversitesi 11 Akademik Personel Alımı İlanı

 Harran Üniversitesi Akademik personel alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığı Resmi İnternet sitesinde yayımlandı. Yayımlanan ilana göre Harran Üniversitesi 11 Akademik Personel alımı yapacak.

Alım Yapılacak Pozisyonlar
T.C. Harran Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan duyuruya göre Çocuk Sağlığı ve hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın hastalıkları ve doğum, Uluslararası ticaret ve lojistik ile Muhasebe ve Finansal yönetim bölümlerinde Yardımcı Doçent alımı yapacak.

Başvuru Yeri ve Başvuru Şekli

İlgili ilanda yer alan Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten müracaat dilekçelerine lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin aslı veya onaylanmış suretlerini, ÜDS/KPDS veya diğer yabancı dil belgelerini, özgeçmişlerini, askerlik durum belgelerini, nüfus cüzdanı fotokopisini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosyayı ekleyerek ilanda yer alan fakülte dekanlıklarına şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

İlgili İlan için son başvuru tarihi 24 Haziran 2016 olarak belirlenmiştir.

 

Yorumlar (0)