Harran Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Harran Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile akademik personel alımı yapacağını duyurdu.

Harran Üniversitesi Akademik Personel Alım İlanı Yayımladı

Harran Üniversitesi, yayımladığı bir ilan ile kadrosunda eksik bulunan fakültelerinde görevlendirmek üzere akademik personel alımı yapacağını duyurdu. İşte detaylar,

ALIM YAPILACAK KADROLAR

* Öğretim Üyesi

* Araştırma Görevlisi

* Uzman

GENEL ŞARTLAR

* 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, ALES'ten 70 almış olmak, Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavından (YDS)) en az 50.0 puan almış olmak, Yabancı ülkelerden alınan diplomaların denkliğinin onaylanmış olması gerekir.

BAŞVURU EVRAKLARI

* Adayların başvuracakları anabilim dalını belirten müracaat dilekçelerine kısa özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopisini, onaylı lisans belgesini, onaylı lisans transkriptini, onaylı yüksek lisans belgesini veya onaylı tecrübe belgesini, ALES sonuç belgesini, YDS/ Eşdeğeri sonuç belgesini, varsa onaylı hizmet belgesini, askerlik durum belgesini, 2 adet fotoğraf ve varsa yayımlanmış ve yayımlanacak bilimsel çalışmalarını da eklemeleri gerekmektedir.

BAŞVURU SÜRECİ

* Yayımlanan akademik personel alım ilanına son başvuru tarihi 11.09.2017 olarak açıklanmıştır.

Kamupersoneli.net - ANKARA

Kamu Personeli

Sosyal medyada bizi takip edin. Kamu haberlerini ve gündemi birlikte yorumluyoruz..

Facebook sayfamız için TIKLAYIN

Twitter sayfamız için TIKLAYIN

instagram sayfamız için TIKLAYIN

Yasal Uyarı: KamuPersoneli.net özel haberleri için içeriğin bir bölümü yada tamamı izinsiz alıntılanıp başka mecralarda yayınlanamaz, yayınlayanlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır. Ancak, kaynak olarak gösterilip KamuPersoneli.net anasayfasına veya haberin adresine aktif link kullanılarak içerikten alıntı yapılabilir.

YORUM EKLE