Harran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor !

Harran Üniversitesi çıktığı ilanda çeşitli pozisyonlara personel alımı yapacağını duyurdu.

Akademik Personel Alım İlanları 15.12.2016, 09:02 01.02.2019, 21:30
Harran Üniversitesi Personel Alımı Yapıyor !

Harran Üniversitesi Devlet Personel Başkanlığı aracılığı ile yayımladığı ilanında kendi bünyesinde 47 akademik personel alımı yapacağını duyurdu. İlana yapılan başvurular, belirtilen başvuru tarihlerinin dışında veya yanlış beyanda bulunulduğunda başvurular kabul edilmeyecektir. İşte detaylar; 

Alınacak Personel
- Profesör
- Doçent
- Yardımcı Doçent 

Genel Şartlar ve Açıklamalar

1- Profesör kadroları daimi statüde olup adaylar başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalını belirten müracaat dilekçelerine iki adet vesikalık fotoğraf ile birlikte tüm dosyalarına aslı veya onaylanmış doçentlik belgelerini, diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek 6 (altı) takım halindeki dosyalarını personel daire başkanlığına şahsen teslim edeceklerdir. Ayrıca, adaylar Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliğinin 17. maddesi gereğince müracaat dilekçelerinde yayınlarından birini başlıca araştırma eseri olarak göstereceklerdir.

2- Doçent kadroları daimi statüde olup, adaylar başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalını belirtilen müracaat dilekçelerine 2 (iki) adet vesikalık fotoğraf ile birlikte tüm dosyalarına aslı veya onaylanmış doçentlik belgelerini, diğer öğrenim belgelerini, özgeçmişlerini, nüfus cüzdanı fotokopilerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını ekleyerek 4 (dört) takım halindeki dosyalarını personel daire başkanlığına şahsen teslim edeceklerdir.

3-Yardımcı Doçentlik kadrosuna başvuracak adaylar, başvuracağı kadronun birim ve anabilim dalı ile yabancı dilini belirten müracaat dilekçelerine lisans, yüksek lisans, doktora veya uzmanlık belgelerinin aslı veya onaylanmış suretlerini, ÜDS/KPDS veya diğer yabancı dil belgelerini, özgeçmişlerini, askerlik durum belgelerini, nüfus cüzdanı fotokopisini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (Dört) takım dosyayı ekleyerek ilgili fakülte dekanlıkları ve yüksekokul müdürlüklerine şahsen teslim edeceklerdir. (Diş Hekimliği Fakültesi Yardımcı Doçent kadrolarına müracaat edecek adaylar başvuru evraklarını Rektörlük Personel Daire Başkanlığına teslim edeceklerdir.)

Başvuru Şekli ve Tarihi

Adaylar başvurularını Harran Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır. Başvurular 15 Aralık 2016 tarihi itibari ile başlamış olup 29 Aralık 2016 tarihine kadar devam edecektir. 
 

Yorumlar (0)